Topcompetitie 2019
Wedstrijd 4: Tiel



Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
De puntentelling van deze uitslagen is niet het zelfde als ranking punten.
Die worden apart berekend voor de ranking lijsten.
Wedstrijdinformatie en puntentelling is te vinden in het Kenniscentrum van de KNWU website.

Boys -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luca de Rooy34Fcc de Fivelcrossers1120000177
2Wessel van Roosmalen161Fcv Veldhoven3210000369
3Dean Vermeulen154All Stars Bmx Nederland10210000267
4Thijmen Nolan Meijer159Flying Birds6330000460
5Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen4520000558
6Toby van Es38Fc Unitas1130000758
7Vinz van Gastel75Belgium2340000657
8Thijs Blom155Fcv Geldermalsen2450000849
9Levy Jeucken157Fcc de Plakpunters3540000021
10Bryan Noordam230Supercross Bvc Bikes Nederland5450000019
11Kick van der Zande226Fcc Nuland5660000016
12Wes Strik227Fcc Ammersoyen4770000015
13Davie Heuving232Fcc de Kombocht6660000015
14Roan Hink166Fcc de Kley-drivers7880000010

Boys 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sam Meijer21Fcv Talent Bmx Team1110010178
2Kjell Post120Bmx Zoetermeer1110020275
3Ruben Heesemans25Fcv de Durtrappers2110020371
4Bjorn Boessenkool227Fcc de Vaart3320040464
5Coen Nijssen23Fcv Veldhoven1130030564
6Kian Bouwman125Ncc Nijkerk3330030657
7Nick Kortman103Fcv Wycross 2220040757
8Tycho van Os116Fcc Flying Devils1230010854
9Sten Gruijthuijsen27Fcc Lion D'or2210050052
10Sven Takkenkamp107Fcc de Ijsselcrossers5420050046
11Levi Tempelaars117Fcv Veldhoven4430060043
12Pim Palmers119Fcc de Vaart4440060042
13Stijn Timmermans104Fcc Wheels2220080042
14Guus Snijders26Fcc Flying Devils4340070040
15Finn Fleuren109Fcc de Weirijders4440070039
16Jorian van der Weele106Uithoornse Wtc3340080038
17Jens Pennings108Fcc Wheels3550000020
18Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 5550000018
19Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde5550000018
20Ted van der Zande105Fcc Nuland6660000015
21Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers51090000012

Boys 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gian van Aarle11Fcc Nuland1110110275
2Jur van Brussel13Fcv Talent Bmx Team1610230173
3Gino Soede17Uithoornse Wtc1210320371
4Nash Strijker18Rapid Wheels2220340563
5Aron Tilman12Fc Unitas1110110663
6Lucas Faling80Fcc Barendrecht3720430460
7Mika Maigret15Fcv Geldermalsen1110240857
8Ruben Rozema145K.w.c. Kampen2320420756
9Naël Mudde84Flying Bikes2220250051
10Joost Vrij16Fcc Barendrecht2120160049
11Julien Es van126Fc Unitas3330350048
12Justin van Uden14F.m.c. The Whoopers3340160044
13Levi Hubers128Fcv D.v.o. Haaksbergen3230270043
14Sven Eefsting97Flying Birds2130480042
15Tim Poppelaars81Fcc Flying Devils5340470039
16Bart Blom85Fcv Geldermalsen4430380037
17Jorn Brakel146Ncc Nijkerk3230500037
18Stan Verduijn129Fcc Lion D'or5340500033
19Levi Hes87Fcc de Kley-drivers4440500033
20Sem Kroon149Uithoornse Wtc4540500032
21Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc4450000020
22Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers5450000019
23Mike Hietbrink79Fcv D.v.o. Haaksbergen5650000017
24Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf6550000017
25Jens Lang91Uithoornse Wtc6550000017
26Linus La Grand143Fcc Lion D'or7460000016
27Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht5660000016
28Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers6560000016
29Shane van Olderen95Fcc Barendrecht6560000016
30Pepijn van Helden142Fcc de Plakpunters6660000015
31Nik van der Molen135Bmx Apeldoorn7670000013
32Dinand Pittens137Fcv Volkel48100000013
33Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer7770000012
34Bram Jong93Fcc de Kley-drivers7770000012
35Stan Zeelenberg92Fcc de Spuicrossers8770000011
36Stijn Verstegen130Fcc Wheels8770000011
37Bob van der Zande83Fcc Nuland7880000010

Boys 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Deon GoormanW2Fcv D.v.o. Haaksbergen1110110178
2Thijs Pronk74Uithoornse Wtc1110230275
3Sven Pennings72Fcv Talent Bmx Team1110120372
4Mart Veltink76Crt Raalte2120410467
5Fenno Schipper77Hexagon Freesports1210230662
6Cyril Janssen186Fcv Wycross 5220440560
7Jens van Nistelrooij200Fcc Wheels1110120857
8Faas Weeland189Fcc Flying Devils2320440756
9Xem van Doorn179Fcv de Durtrappers1110150054
10Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers2220350051
11Hidde Brem73K.w.c. Kampen1110280045
12Dylano van Doesburg178Fcv Geldermalsen2220370045
13Teun Ouwens184Fcc Barendrecht3330360045
14Daan Gruijthuijsen194Fcc Lion D'or3220270044
15Yaro Gaarenstroom78K.w.c. Kampen10230360044
16Milan Lodder195Fcc de Weirijders2220500039
17Milan van der Haar332Ncc Nijkerk3440480037
18Steff de Bruijn75Fcc de Spuicrossers1110800036
19Tijn Prudon176Fcv Wycross 2340500036
20Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 3330500036
21Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc3330600034
22Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 4230600034
23Bram Kuijken185Fcv de Durtrappers4440500033
24Mike Nieuwkoop234Fcc Ammersoyen3520600033
25Finn Bremmers243Fcc de Plakpunters2430700032
26Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers3330700032
27Jacco Hubers245Fcv D.v.o. Haaksbergen2340800030
28Auke-edo Meijer188Flying Birds5440600030
29Vin Jaspers237Fcv de Durtrappers3430800029
30Jordy Artz244Fcc Wheels43100700029
31Dani de Beer228Fcv Veldhoven4440700029
32Mitch van der Steegt183Uithoornse Wtc4540900020
33Derek Verheuvel232Ncc Nijkerk5450000019
34Bouke Trienes326Uithoornse Wtc5450000019
35Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers4550000019
36Jordie Heuving227Fcc de Kombocht4550000019
37Tim Schutter246Fcc de Spuicrossers5540000019
38Wesley Brunsveld329Fcv D.v.o. Haaksbergen4550000019
39Casper Tholen248Fcc de Spartanen5550000018
40Finn Biesbroek249Fcc Lichtenvoorde5550000018
41Guus van Heugten198Fcc Wheels6660000015
42Dirk van der Zande191Fcc Nuland6660000015

Boys 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tom van den Bemt12Pro Legends Bmx Europe1110210178
2Loris Reker16Fcc de Weirijders1110220275
3Mariano Solisa18Hexagon Freesports2220330369
4Scott Janssen151K.w.c. Kampen2220240466
5Brandon Timpers279Fcc de Bissinghcrossers2220330563
6Nick Hulshof167Supercross Bvc Bikes Nederland1440440657
7Guus Klinker11Supercross Bvc Bikes Nederland1110110857
8Jens Lauwers15Fcv de Durtrappers3220120756
9Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer2330250049
10Gijs Winters170Fcc de Bissinghcrossers3330350048
11Manuel Theunissen168Fcc de Plakpunters2420460046
12Isaac Martens165Pro Legends Bmx Europe1110180045
13Max Rikken17Fcv Wycross 4230460045
14Bas van Uden13All Stars Bmx Nederland3110180043
15Rodi ter Avest298Fcv D.v.o. Haaksbergen3330370042
16Liam van Beek289Fc Unitas3350470040
17Dean Richardson295Fcc Wheels4330500035
18Jaymen Kemp154Fcc Ammersoyen4440500033
19Lars Jansen Of Lorkeers174Fcv de Lochsprinters5540500031
20Terje Koopmans157Fcc Barendrecht5540500031
21Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers4470000018
22Sven Meijer294Fcc Wheels6450000018
23Thijs Braspenning158Fcc Oss5550000018
24Robin Boessenkool153Fcc de Vaart5560000017
25Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers4660000017
26Koen de Vries286Fcc de Spartanen7550000016
27Stan Rorije155K.w.c. Kampen6740000016
28Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf5660000016
29Tygo Jeucken299Fcc de Plakpunters6750000015
30Matt van der Doe171Fcc Barendrecht6660000015
31Jayden Portier285Fcv Schagen7660000014
32Boy van de Wakker169Fcc Lion D'or7670000013
33Niels Tholen296Fcc de Spartanen7770000012
34Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers7770000012
35Nick van Meurs162Fcc Lion D'or6880000011
36Jack van de Westelaken292Spezial Bmx10770000011

Boys 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jesse de Veer62Fcc Nuland1110110178
2Maddox van DeeneW3Uithoornse Wtc1110120275
3Jesse Elzenga66Hexagon Freesports1110240372
4Jordy Simon65Fcc de Weirijders1110110469
5Twan van Dorp67Fcv Schagen1210230565
6Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub3110220661
7Koen de Graaf68Fcv Schagen2220340757
8Kyano van VlimmerenW4Fcc de Bissinghcrossers1110130857
9Jayjay Ruijs63All Stars Bmx Nederland1110250054
10Levi Klop130Bmx Zoetermeer2220350051
11Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers1220460049
12Rymer Rooks114Fcc Rijswijk2120360049
13Finn van Brussel106Fcv Talent Bmx Team2220470045
14Dean Kleen Scholten127Fcv de Lochsprinters3330470042
15Job van Vechel149Fcv Veldhoven2240380040
16Merijn van Lith112Fcc de Weirijders2220500039
17Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen2220500039
18Troy van Dijck128Fcc Wheels3330480039
19Jeroy Kuipers108Fc Unitas2330500037
20Sepp Schipper131Hexagon Freesports3330500036
21Damian Kappert136Fcv Het Twentse Ros3330600034
22Max de Best124Bmx Zoetermeer3330600034
23Mart Garstenveld121Fcc de Ijsselcrossers3330600034
24Wesley Posthumus110Fc Unitas4420600033
25Thierry Brons380Bmx Zoetermeer3540700029
26Luca Prince125Bmx Zoetermeer4440700029
27Xem van Baaren378Fcv Schagen4540700028
28Wessel de Visser134Fcc Wheels41030700028
29Stijn de Groot116Fcv Wycross 4440800027
30Jonas Boeljon381Fcv Veldhoven4440800027
31Koen Gerritsen102Fcv Veldhoven4440800027
32Lars Hoeks122Fcc Lion D'or4440800027
33Maurice Lennips139Fcc de Bissinghcrossers5360000019
34Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers5550000018
35Tijn Bongers146Fcc Wheels6450000018
36Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers5460000018
37Mick Kleuskens377Fcc de Plakpunters5550000018
38Tristan van der Sanden101All Stars Bmx Nederland5650000017
39Merijn Zuiderveld120Flying Birds6550000017
40Joey Thijssens133Fcc Lion D'or5650000017
41Koen Geurts135Fcc Rijswijk5560000017
42Björn Broekhuis111Flying Bikes5660000016
43Sam Smeets142Fcc Lion D'or6560000016
44Bink Stam118Fcv Schagen6650000016
45Mika Krispijn379Fcc Barendrecht6560000016
46Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht6650000016
47Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc6660000015
48Arend Haarhuis376Fcc Lion D'or6660000015

Boys 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jayden Drent21Rapid Wheels1110110178
2Stijn van Soest22Hexagon Freesports2210120273
3Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk1110230372
4Steve van Schijndel24Fcc Nuland1110110469
5Senne Verelst72Belgium1310320564
6Mika Lang26Uithoornse Wtc3420440657
7Ryan Hartman23Fcc de Weirijders2220240757
8Roan Davids328Fcv de Lochsprinters2220430854
9Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk2220450051
10Kelvin Stam220Fcv Schagen1120360050
11Timo Walraven224All Stars Bmx Nederland2220460048
12Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht3330250048
13Mika Gouman225Fcc Barendrecht1130370046
14Patrick Teeninga27Fc Unitas3210270045
15Christijan Bak28Fcc de Kley-drivers2130180042
16Max Linderman338Fcv D.v.o. Haaksbergen2330380040
17Liam Jansen Of Lorkeers211Fcv de Lochsprinters4210500038
18Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde3330500036
19Sep Korff243Fcv Schagen1110800036
20Jur de Beij216Uithoornse Wtc5420500034
21Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers3330600034
22Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros3330600034
23Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer4440500033
24Niek Smit228Rapid Wheels3340700031
25Menne van der Kamp327Fcc de Weirijders4440600031
26Raf Jacobs248Supercross Bvc Bikes Nederland4240700031
27Stef Lippens163Belgium3330800030
28Kane Verdaasdonk206Fcc Nuland5440600030
29Scott van der Doe210Fcc Barendrecht4440700029
30Martijn Bongers226Fcc de Plakpunters11201100029
31Duncan Schevers203Spezial Bmx4440800027
32Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers4440800027
33Ronny van Deelen331Flying Bikes4550000019
34Finn de Louweren208Fcc Lion D'or5550000018
35Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers5550000018
36Thijs Vrij230Fcc Barendrecht5550000018
37Sander Duinhoven246Fcc de Boscrossers5550000018
38Chad Roks213Fcc de Spuicrossers5550000018
39Chris Duinhoven237Fcc de Boscrossers6660000015
40Bryan Brunsveld337Fcv D.v.o. Haaksbergen21090000015
41Niek van der Weide242K.w.c. Kampen6660000015

Boys 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jessy Soede15Uithoornse Wtc1110120178
2Jason Noordam14Supercross Bvc Bikes Nederland1110110275
3Sem Verhoeven277Fcc Wheels1110210372
4Bodhi Bakker90Fcc de Vaart1110220469
5Stijn Ouwens17Fcc Barendrecht1110230566
6Jaro van Lier82Fcc The Wheely's 1110130663
7Finn Braakhekke84Fcc de Ijsselcrossers1120340759
8Daan Corts99Uithoornse Wtc2220340854
9Jaap Rikkers81Fcv Veldhoven2220450051
10Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers2220460048
11Daan Adriaanse281Fcc Flying Devils3330250048
12Steven Rouwé80Fcc de Heideclub2220360048
13Tjeu van den Boom97Fcc Wheels2210470046
14Guus van den Eijnden16Fcv Talent Bmx Team2220180042
15Rens Dijsselbloem88Fcc Wheels3330470042
16Alec van der Mast18Uithoornse Wtc2220380042
17Julien Brons260Bmx Zoetermeer2220500039
18Bart Bakker13Supercross Bvc Bikes Nederland1110800036
19Ryan Bouwmeester83Fcc de Ijsselcrossers4330500035
20Rink Weeland89Fcc Flying Devils3330600034
21Dexter Scharstuhl253Fcc de Spartanen3330600034
22Djerry Kers86Fcv Volkel3330600034
23Henri van der Donk258F.m.c. The Whoopers3440500034
24Milan Alferink272Fcc de Bissinghcrossers4440500033
25Nino van Aarle100Fcc Nuland3330700032
26Max de Groot284Fcc Barendrecht4440600031
27Joep de Bock79Fcv Dreamteam3440700030
28Vin van Kolck287Fcv Wycross 4440700029
29Pim Kroes255Fcc de Boscrossers4440700029
30Seth van Dijk271Hsc de Bataaf4330800029
31Marley Roeland293Fcc Barendrecht4440800027
32Duncan de Jong273Fcc Rijswijk4440800027
33Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht5550000018
34Daan van Kolck286Fcv Wycross 5550000018
35Jasper van Vechel261Fcv Veldhoven5550000018
36Mees de Roos283Fcc Barendrecht5550000018
37Teun van Heugten288Fcc Wheels5550000018
38Rick van Geenen98Fcc Flying Devils5550000018
39Mika Gaarenstroom285K.w.c. Kampen5550000018
40Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk5550000018
41Jordi Schaefers278Uithoornse Wtc6660000015
42Minthe Wouters-sels199Belgium6660000015

Boys 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Noud Garstenveld316Fcc de Ijsselcrossers1210020177
2Timo Louwerse45Hsc de Bataaf2420030270
3Quinten van Bodegraven118Spezial Bmx3330030366
4Melle Gerrits42Fcc de Vaart1110020663
5Ingar van der Kamp301Fcc de Weirijders4340040461
6Thijs Besselink44Fcc de Ijsselcrossers1110010760
7Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers3430040559
8Julian Bijsterbosch41K.w.c. Kampen1110010857
9Jasper Gerritse46Fcc Nuland2120050052
10Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers2220050051
11Dario van Dijk123Uithoornse Wtc2250060045
12Robin Leenders65Belgium4440060042
13Xander Bak324Fcc de Kley-drivers3240070042
14Matthew Sikma305Fcc The Wheely's 4330070041
15Boet Heijmans121Fcv Wycross 6320080037
16Luc van Haaren318Fcc Barendrecht3440080037
17Milan de Haas110All Stars Bmx Nederland5530000020
18Thico Sasbrink101Fcv de Lochsprinters5650000017
19Bryan Smith117Flying Birds4660000017
20Maurits van der Wal108Crt Raalte6550000017
21Damian Vreven105Fcv Veldhoven6550000017
22Renzo Gerrits306Fcc Wheels5660000016
23Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer6560000016
24Tim Groen328Fcc de Kley-drivers5660000016

Boys 16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gebbe Sauvillers309Belgium1610030173
2Thomas Bergboer232Fcc de Bissinghcrossers1110010372
3Jaymio Brink43Fcc de Weirijders1330010271
4Kris Kuiper65Fcc de Spuicrossers1210040468
5Nick Onrust63Rapid Wheels3130020562
6Casper Pipers48Supercross Bvc Bikes Nederland2320040659
7Boris Brekelmans66Fcv Wycross 3320020755
8Sem Lourensen64Fcv Wycross 2110050053
9Kevin Dollevoet287Fcc Nuland3220030853
10Bas Verhagen67Fcc Wheels2130050051
11Gijs Adriaanse228Fcc Flying Devils2220060048
12Camiel Beumer205Fcv Wycross 3330060045
13Basten Weeland282Fcc Flying Devils4450070038
14Tristan van der Maten127Fcc de Weirijders6450070036
15Ronan Maring276Fcv Het Twentse Ros5440080035
16Thijs Visch291K.w.c. Kampen7440080033
17Rens Vermeulen245Fcv de Durtrappers5640000018
18Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros5280000018
19Brian Vloon134Fcv Het Twentse Ros4650000018
20Boyd Visser230Fcc Barendrecht4660000017
21Lex Veldt227Fcc Wheels4840000017
22Siem Dijsselbloem131Fcc Wheels5560000017
23Lars Goorhuis215Fcc The Wheely's 10550000016
24Joshua de Munnik236Rapid Wheels7560000015
25Max de Beij293Uithoornse Wtc7570000014
26Tim de Graaf237Fcv Schagen6770000013
27Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub6770000013
28Tygo de Vaal202Fcv Geldermalsen6770000013
29Yigal Koning217Fcc Nuland8760000012

Sportklasse 17-24
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Elwin Remmerts21K.w.c. Kampen1110110178
2Nico Elbers58Fcc de Ijsselcrossers1110220275
3Kevin Elbers364Fcc de Ijsselcrossers1110110372
4Nick Roelofs387Fcv Wycross 2230330465
5Matthew van Dam107Fcv Talent Bmx Team2220340563
6Ricardo de Bie509Fcv de Durtrappers2220240660
7Joey Dielissen514Fcc Wheels1110320760
8Lars Hornman113Fcc Wheels1220230855
9Bram Exterkate538Fcv D.v.o. Haaksbergen1110450054
10Carlos van Hees536Fcc de Weirijders1110260051
11Jorne Maatman357Crt Raalte3440450046
12Ronan Lemmens111Fcv Dreamteam1310170046
13Max Duymelinck525Fcc Wheels2220470045
14Jordi Coen526Uithoornse Wtc3340360044
15Tom Goulooze365Fcc de Weirijders2110180044
16Ralf van den Broek367Fcv Talent Bmx Team3240480039
17Kevin Boomkens28Uithoornse Wtc2620500035
18Yoeri Tilanus510Fcv Het Twentse Ros2620500035
19Roberto Blom27Uithoornse Wtc4120700034
20Bjorn Knoop368Fcv de Durtrappers3530500034
21Stef Hollander370Fcv D.v.o. Haaksbergen4330600033
22Nick van der Sanden532Fcv de Durtrappers2220800033
23Ricky de Jong533Fcv de Durtrappers4330600033
24Thomas van der Wijngaard361Uithoornse Wtc5340500033
25Niels Hobo539Fcc Ammersoyen4430600032
26Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk3530600032
27Boaz van Dam534Fcc Rijswijk3230800031
28Mathijs van Woggelum400Fcc de Bissinghcrossers4430700030
29Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf3440700030
30Ruud van der Wijst396Fcv Volkel3540700029
31Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk4440800027
32Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 4540800026
33Noel Cremers529Fcc Lion D'or5350000020
34Maarten van der Mast363Uithoornse Wtc5350000020
35Nick de Waal380Fcv de Durtrappers5350000020
36Liam Cornelius527Twc. Maaslandster-zuid Limburg5550000018
37Renzo Sasbrink520Fcv de Lochsprinters4650000018
38Erik Seggelink377Hsc de Bataaf5550000018
39Niek Stortelers399Fcc de Ijsselcrossers5550000018
40Amon Verhoog379Fcc The Wheely's 5410000018
41Jordy Vermeulen503Fcv de Durtrappers6460000017
42Daan Huisken516Fcc de Bissinghcrossers6460000017
43Dennis van Breugel114Fcc Wheels6650000016
44Bram Bolster518Crt Raalte6560000016
45Jaco Bakker501K.w.c. Kampen6660000015
46Ryan Roelofs519Fcv Wycross 1099000005

Sportklasse 25+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dorus BrinkW8Fcc de Weirijders1110000178
2Rick Bok162Fcv Het Twentse Ros2120000273
3Kevin van Benthem417Fcv Het Twentse Ros1210000371
4Patrick van Pijkeren170Fcc de Ijsselcrossers3330000463
5Roy van Aken27Belgium2220000660
6Bram RuarusW7Fcc The Wheely's 4340000558
7Vincent Huisjes46Fcc de Bissinghcrossers3430000753
8Jesper de Groot424Fcc The Wheely's 4440000848
9Rob van den Goorbergh428Twc. Maaslandster-zuid Limburg5550000018
10Rik Kempink171Fcc de Ijsselcrossers5550000018

Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Charlotte Doddema257Fcc de Fivelcrossers1110000178
2Fenne de Veer72Fcc Nuland2220000272
3Julie van den Ham15Fcc de Plakpunters3330000366
4Isa Baan73Fcv de Lochsprinters2220000466
5Ranomi Janssen16Fcv Wycross 3330000560
6Hailey de Wit71Fcv Geldermalsen1110000857
7Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk4440000654
8Kim van der Molen180Bmx Apeldoorn4440000751
9Lova La Grand202Fcc Lion D'or5550000018
10June Zeelenberg177Fcc de Spuicrossers5550000018
11Emy Jaspers79Fcv de Durtrappers6660000015

Girls 9-10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lieke van der AaW3Supercross Bvc Bikes Nederland1110010178
2Iris Smit27Rapid Wheels2220040272
3Indy Delahaye204Twc. Maaslandster-zuid Limburg1110020372
4Isa van der Velden22Fcc Lion D'or1110010469
5Jayloisa Kuipers24Fc Unitas1220030564
6Lonneke Heesemans211Fcv de Durtrappers2220030660
7Sara Molenaar209Fcc de Kley-drivers2110020759
8Anne-claire Romijnsen201Supercross Bvc Bikes Nederland2220040854
9Kim Kuilder106Fcv de Lochsprinters3330050048
10Amber Blom26Fcv Geldermalsen3330050048
11Estelle van Ingen208Fcc Lion D'or3330060045
12Nori Zopfi107Fcc Wheels4440060042
13Maud Baan210Fcv de Lochsprinters3330070042
14Jelke van den Broek206Fcv D'n Urste4440070039
15Victoria Prince54Bmx Zoetermeer4440080036
16Mae-lynn Romijnsen58Supercross Bvc Bikes Nederland4440080036
17Kyra Schouten103Fcc de Ijsselcrossers5550000018
18Lenthe van Gastel30Belgium5550000018
19Sanne Klop202Bmx Zoetermeer5550000018
20Kim Duinhoven102Fcc de Boscrossers5550000018

Girls 11-12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lynn Blewanus45Fcv Dreamteam2110020177
2Maxime BreugelmansW03Belgium1730010267
3Sterre van Gastel30Belgium4320040366
4Britt Tijhof46Fcv de Lochsprinters1110010566
5Reza Roks31Fcc de Spuicrossers1110030663
6Luna Louwerse80Hsc de Bataaf5240020461
7Dione de Bruijn79Fcc de Spuicrossers3330040754
8Nova de Roos82Fcc Barendrecht2220030854
9Charissa Sikma83Fcc The Wheely's 3220050050
10Indy Schoffelmeer38Fcv Wycross 21030050047
11Maura Jansen35Fcv Het Twentse Ros4440060042
12Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht4440060042
13Amy van der Meer47Hsc de Bataaf3450000021
14Misty Journée261Fcc de Bissinghcrossers5350000020
15Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters5550000018
16Maud Ermers77Fcv Wycross 6560000016
17Luna Stam254Fcv Schagen6660000015
18Resy van Gemert256Fcv Veldhoven7670000013

Girls 13-14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kim van Laar139Fcc de Weirijders1110010275
2Merle van Nistelrooij77Fcc Wheels3220040174
3Anne Bos176Supercross Bvc Bikes Nederland1110010372
4Demi Nieuwenkamp52Pro Legends Bmx Europe2110040468
5Lola Brekelmans140Fcv Wycross 2310030563
6Jill Vogelpoel51All Stars Bmx Nederland1120030759
7Celia Visch132K.w.c. Kampen3230020658
8Merel van Gastel43Belgium1340020852
9Lusan Winkelhorst58Fcc de Ijsselcrossers2220050051
10Noa van der Velden54Fcc Lion D'or3220060047
11Laura Vaessen142Fcc de Weirijders4330050047
12Sophie Lennips130Fcc de Bissinghcrossers4330060044
13Jill Rouw53Fcv Wycross 4440070039
14Anouk Janssen180K.w.c. Kampen2440080038
15Jerney Rexwinkel133Rapid Wheels5530070038
16Fabienne van Dorp126Fcv Schagen3440080037
17Isa Sutman141Fcv Wycross 4450000020
18Dafni Goorhuis179Fcc The Wheely's 5550000018
19Tessa Neus138Hsc de Bataaf5550000018
20Elke Rikken143Fcv Wycross 6550000017
21Eef Driessen187Fcc de Plakpunters5660000016
22Sanne van den Ham183Fcc de Plakpunters6660000015
23Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen6660000015

Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lissi van SchijndelW2Spezial Bmx1110010178
2Veerle AukemaW7Rapid Wheels1110020275
3Michelle Wissing52Fcc de Weirijders1110010372
4Laura Davids56Fcv de Lochsprinters4230030463
5Kris van den Boom55Fcc Wheels2220040563
6Kim Richters34Fcc Oss3320020658
7Jennifer Maerten36Hsc de Bataaf2440030753
8Amber Davids85Fcv de Lochsprinters3330050048
9Melanie Bron161Fcc Nuland5520040848
10Mandy Spierings151Fcv D'n Urste4440050045
11Melissa van der Sanden156All Stars Bmx Nederland4240060044
12Laura Schakenraad157Fcv D'n Urste3430060044
13Nienke Lukens162Fc Unitas5550000018
14Mireille Bakker83Fc Unitas5560000017
15Yvette de WaardW8Fcc Barendrecht2390000017
16Lotte Harms82Fcc The Wheely's 6650000016
17Noa Snijders153Fcc Flying Devils6650000016
18Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers6660000015

Vrouwen 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lieke KlausW1Fcv Wycross 1110010178
2Suela RuitengaW3Fcc The Wheely's 1310010273
3Annemarijne Möhlmann53Fcc de Weirijders1220040370
4Ellen Jacobs306Fcv Volkel2210020467
5Soraya van Hees56Fcc de Weirijders2130020563
6Michelle Laponder378Fcc de Weirijders3330040657
7Carmen VermeulenW6Fcc The Wheely's 1120050053
8Gerlinda Remmerts395K.w.c. Kampen3340030753
9Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer4240030850
10Joyce Bax325Fcv Dreamteam2420050049
11Jane Reacq321F.m.c. The Whoopers2130060048
12Carlijn Goossens386Fcc de Ijsselcrossers4220060046
13Quinty Leune389Ncc Nijkerk3440070040
14Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht4440070039
15Maud Exterkate17Fcv D.v.o. Haaksbergen3330080039
16Celine Bron398Fcc Nuland4410080039
17Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 5550000018
18Allishia Ruitenga392Fcc The Wheely's 5550000018
19Britt van Dijck312Fcc Wheels5550000018
20Melissa de Klein307Fcv D'n Urste5550000018
21Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht6660000015
22Lisa Udo394Fcc Barendrecht6660000015

Cruisers 13-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers1110000178
2Max de Beij293Uithoornse Wtc1110000372
3Luc van Haaren318Fcc Barendrecht4240000268
4Max Nijkamp220Fcc The Wheely's 4330000462
5Tim de Graaf237Fcv Schagen2320000562
6Finn Brobbel239Hsc de Bataaf3430000656
7Mike Rouw213Fcv Wycross 5240000752
8Djerry Kers86Fcv Volkel2520000851
9Bryan Smith117Flying Birds3450000021
10Duncan de Jong273Fcc Rijswijk5550000018
11Mees de Roos283Fcc Barendrecht6660000015
12Davey van de Wakker144Fcc Lion D'or6660000015

Cruisers 17-24
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Pim Witbreuk119Fcv D.v.o. Haaksbergen1210010177
2Ricardo de Bie509Fcv de Durtrappers2110020274
3Niels Kersten394Fcv Volkel2320030368
4Gerard Haan384Fcv Wycross 1110010566
5Mika Palsgraaf123Pro Legends Bmx Europe4130030464
6Casper Beerendonk359Fcv Wycross 2120020661
7Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk5320040753
8Stef Hollander370Fcv D.v.o. Haaksbergen1320050051
9Romano Brok506Fcc Ammersoyen3240040851
10Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf3330050048
11Roberto BlomW3Uithoornse Wtc1210080044
12Erik Seggelink377Hsc de Bataaf3440060043
13Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 3240070042
14Mack Hoogendoorn360Bmx Zoetermeer4450060041
15Nick de Waal380Fcv de Durtrappers2430080039
16Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk4440070039
17Kyon Adams531Fcc Lion D'or4550000019
18Boaz van Dam534Fcc Rijswijk5630000019
19Daan Engelen117Fcc Wheels5550000018
20Liam Cornelius527Twc. Maaslandster-zuid Limburg5550000018
21Flip van Walraven375Uithoornse Wtc6560000016
22Leon Haijkers354Fcv D.v.o. Haaksbergen6660000015
23Etienne van Ingen398Fcc Lion D'or6660000015

Cruisers 25-34
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ricardo Hogenboom403Fcc Rijswijk2220000075
2Joy van den Boom414Fcc Lion D'or1510000071
3John Welten442Fcv Veldhoven4330000065
4Herman Zijl36Flying Birds31100000062
5Rik Kempink171Fcc de Ijsselcrossers5450000055
6Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers6640000050

Cruisers 35-44
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jeroen NeusW7Hsc de Bataaf1110000078
2Henk Fokkema57Fcc de Ijsselcrossers2220000072
3Johan van der Velden445Fcv Talent Bmx Team3430000065
4Gidi Meesters452Fcc Flying Devils4340000061
5Dennis Bouwmeester58Fcc de Ijsselcrossers8550000051
6Michiel Jansen34Uithoornse Wtc5760000048
7Arjan van der Weele173Uithoornse Wtc6670000044
8Matthieu Roks413Fcc Barendrecht7880000037

Cruisers 45+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bob van WesteropW07Fcc de Boscrossers1110000178
2Jeroen van der Sanden55All Stars Bmx Nederland1110000275
3Wilco CosijnseW7Fcc The Wheely's 2220000369
4Richard Bron169Fcc Nuland2220000466
5Patrick Thijssens430Fcc Lion D'or3330000560
6Peter Lavreysen62Fcv de Durtrappers3330000657
7Rob Udo455Fcc Barendrecht4440000751
8Rob van den Goorbergh428Twc. Maaslandster-zuid Limburg4440000021
9Ton de Klein422Fcv D'n Urste5550000018

Cruiser Women 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Annemarijne Möhlmann53Fcc de Weirijders1120000177
2Soraya van Hees56Fcc de Weirijders1110000275
3Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer2220000369
4Jennifer Maerten36Hsc de Bataaf2210000467
5Eef Beerendonk380Fcv Wycross 3330000560
6Rebecca Neus-wichmanW1Hsc de Bataaf3330000657
7Zenya Papen50Belgium4540000750
8Amaya van den Berg393Bmx Zoetermeer4440000848
9Femke Verelst31Belgium5450000019
10Chantal Bron314Pro Legends Bmx Europe5550000018
11Lisa Udo394Fcc Barendrecht6660000015
12Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 7660000014
13Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht6770000013

Junior Men
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Brian van Eeuwijk32Fcc Wheels1110040178
2Erik Peters35Fcv Dreamteam1140010272
3Jimmy Jansen61Fcc de Weirijders4320010366
4Stef van Doren31Fcc Wheels4210020465
5Rinke Oegema34Fcc de Vaart2440020559
6Bart Adriaanse84Fcc Flying Devils3250030656
7Boris van Kessel85All Stars Bmx Nederland3420040754
8Teun Kivit57Fcv Dreamteam1110060051
9Odin Verhoog33Fcc The Wheely's 3230050049
10Roy Kater68Uithoornse Wtc2330050049
11Rik Ouwendorp81Supercross Bvc Bikes Nederland5330030849
12Nick Kuijer83Fc Unitas4420060044
13Kris Verstappen86Fcc de Weirijders2640000021
14Max Kremers37Fcc Lion D'or5550000018
15Berjan Tromp36Fcc de Vaart5550000018
16Corné Hoogakker82Fcv Geldermalsen6560000016
17Luuk Bolster80Crt Raalte6660000015
18Dion Schevers88Spezial Bmx6660000015
19Joesry de Groot52Fcc de Spuicrossers7770000012

Junior-Elite Women
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Indy ScheepersW1Fcv Dreamteam1110000078
2Julie Heusequin100Belgium2230000071
3Danielle Vrenegoor40Fcc de Boscrossers3320000067
4Amber Walravens101Pro Legends Bmx Europe4440000060

Elite Men
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mitchel Schotman959Crt Raalte1110000078
2Rody van den HeuvelW2Fcv Dreamteam3320000070
3Ian van Heugten82Fcc Wheels2240000067
4Sytse Oegema448Fcc de Vaart4430000061
5Joey Nap52Uithoornse Wtc6550000053
6Djeronimo Slots30Fcc de Weirijders5660000049
7Lars Jansen80Fcv D'n Urste7770000042

Laatst bijgewerkt: 02-08-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.