Topcompetitie 2019
Wedstrijd 2: Baarn



Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
De puntentelling van deze uitslagen is niet het zelfde als ranking punten.
Die worden apart berekend voor de ranking lijsten.
Wedstrijdinformatie en puntentelling is te vinden in het Kenniscentrum van de KNWU website.

Boys -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luca de Rooy34Fcc de Fivelcrossers2110000177
2Toby van Es38Fc Unitas1110000275
3Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen1220000370
4Thijmen Nolan Meijer159Flying Birds2330000464
5Dean Vermeulen154All Stars Bmx Nederland3430000559
6Bram van Essen153Bmx Apeldoorn3220000659
7Sem van Dijken228Fcc de Fivelcrossers4350000751
8Bryan Noordam230Supercross Bvc Bikes Nederland4440000848
9Wes Strik227Fcc Ammersoyen5540000019
10Sam Wester158Fcc de Boscrossers5550000018
11Ethan Olive231Fcc The Wheely's 6660000015

Boys 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Coen Nijssen23Fcv Veldhoven1110010275
2Sam Meijer21Fcv Talent Bmx Team5110030174
3Ruben Heesemans25Fcv de Durtrappers1220010370
4Kjell Post120Bmx Zoetermeer2110020468
5Tycho van Os116Fcc Flying Devils2110020565
6Nick Kortman103Fcv Wycross 4220030658
7Sten Gruijthuijsen27Fcc Lion D'or2220040854
8Levi Tempelaars117Fcv Veldhoven3430040753
9Pim Palmers119Fcc de Vaart3350050046
10Jannick Krans102Fcc de Spartanen4440050045
11Daythan Ridderstap22Flying Birds3330060045
12Stijn Timmermans104Fcc Wheels1220080043
13Marley Väth138Germany4430060043
14Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde2440070041
15Bo van Bussel121Bmx Apeldoorn4340070040
16Jens Pennings108Fcc Wheels1530080039
17Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 3350000022
18Jorian van der Weele106Uithoornse Wtc5540000019
19Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers5550000018
20Dax van den Dijssel114Fcc The Wheely's 5550000018

Boys 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gian van Aarle11Fcc Nuland1110120178
2Mariss Mazrims15Latvia1120210274
3Reinis Bandeneks352Latvia2420120367
4Mika Maigret15Fcv Geldermalsen3330340463
5Jur van Brussel13Fcv Talent Bmx Team3220210562
6Jorn Brakel146Ncc Nijkerk2220340660
7Ruben Rozema145K.w.c. Kampen1110350054
8Aron Tilman12Fc Unitas1140130854
9Justin van Uden14F.m.c. The Whoopers4330230753
10Nash Strijker18Rapid Wheels2320460047
11Julien Es van126Fc Unitas4240450047
12Jamie Dosquet151Belgium1110180045
13Gino Soede17Uithoornse Wtc3240460045
14Joost Vrij16Fcc Barendrecht2210280043
15Sven Eefsting97Flying Birds3330470042
16Lucas Faling80Fcc Barendrecht3330370042
17Levi Hubers128Fcv D.v.o. Haaksbergen4410500036
18Naël Mudde84Flying Bikes2440500035
19Stan Verduijn129Fcc Lion D'or4430500034
20Sem Kroon149Uithoornse Wtc5440500032
21Mike Hietbrink79Fcv D.v.o. Haaksbergen5550000018
22Bart Blom85Fcv Geldermalsen5550000018
23Shane van Olderen95Fcc Barendrecht5650000017
24Levi Hes87Fcc de Kley-drivers5650000017
25Tim Poppelaars81Fcc Flying Devils4570000017
26Linus La Grand143Fcc Lion D'or6560000016
27Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf6560000016
28Dyon van Veen96Fcc de Spartanen6650000016
29Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht6660000015
30Jens Lang91Uithoornse Wtc6670000014
31Nik van der Molen135Bmx Apeldoorn7760000013
32Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers7760000013
33Pepijn van Helden142Fcc de Plakpunters7770000012
34Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer7770000012
35Bram Jong93Fcc de Kley-drivers7770000012
36Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers888000009

Boys 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Deon GoormanW2Fcv D.v.o. Haaksbergen1110110178
2Sven Pennings72Fcv Talent Bmx Team1110110275
3Hidde Brem73K.w.c. Kampen2220120369
4Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers4210340465
5Steff de Bruijn75Fcc de Spuicrossers2120330564
6Xem van Doorn179Fcv de Durtrappers1210120662
7Fenno Schipper77Hexagon Freesports2220230757
8Mart Veltink76Crt Raalte2120240855
9Thijs Pronk74Uithoornse Wtc3110250052
10Yaro Gaarenstroom78K.w.c. Kampen1330350050
11Faas Weeland189Fcc Flying Devils1450460044
12Milan Lodder195Fcc de Weirijders3330470042
13Teun Ouwens184Fcc Barendrecht3330270042
14Cyril Janssen186Fcv Wycross 3460360041
15Jens van Nistelrooij200Fcc Wheels2220500039
16Dylano van Doesburg178Fcv Geldermalsen5330480037
17Mike Nieuwkoop234Fcc Ammersoyen5330480037
18Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc3440500034
19Tijn Prudon176Fcv Wycross 4440500033
20Jordy Artz244Fcc Wheels4440500033
21Valts Budignins343Latvia4540000020
22Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers4550000019
23Jacco Hubers245Fcv D.v.o. Haaksbergen5550000018
24Daan Gruijthuijsen194Fcc Lion D'or5550000018
25Bouke Trienes326Uithoornse Wtc5550000018
26Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 6840000015
27Nâthan Paula328Fcc Barendrecht6670000014
28Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers6670000014
29Auke-edo Meijer188Flying Birds6670000014
30Mitch van der Steegt183Uithoornse Wtc7760000013
31Jordie Heuving227Fcc de Kombocht6680000013
32Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 7760000013
33Bram Kuijken185Fcv de Durtrappers7670000013
34Dani de Beer228Fcv Veldhoven7760000013
35Finn Bremmers243Fcc de Plakpunters7770000012
36Olin Narings331Fcc Flying Devils8860000011
37Vin Jaspers237Fcv de Durtrappers8780000010
38Guus van Heugten198Fcc Wheels888000009
39Milan Harsveld229Fcv Schagen888000009
40Casper Tholen248Fcc de Spartanen888000009

Boys 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bas van Uden13All Stars Bmx Nederland1220110176
2Loris Reker16Fcc de Weirijders2320230271
3Isaac Martens165Pro Legends Bmx Europe2110120371
4Brandon Timpers279Fcc de Bissinghcrossers1110440469
5Mariano Solisa18Hexagon Freesports3330430560
6Jens Lauwers15Fcv de Durtrappers2220220660
7Gijs Winters170Fcc de Bissinghcrossers3140240755
8Tom van den Bemt12Pro Legends Bmx Europe1210260050
9Scott Janssen151K.w.c. Kampen2320350050
10Guus Klinker11Supercross Bvc Bikes Nederland11101101148
11Matyev Minenko333Russian Federation3340350047
12Max Rikken17Fcv Wycross 4230460045
13Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110500042
14Kyan Prins172Fcv Geldermalsen5330470040
15Nowi Melissen278Fcv D.v.o. Haaksbergen2220500039
16Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers4440170039
17Stan Amting293Fcv de Durtrappers3440380037
18Jaymen Kemp154Fcc Ammersoyen4430380037
19Nick Hulshof167Supercross Bvc Bikes Nederland4430500034
20Manuel Theunissen168Fcc de Plakpunters3540500033
21Rodi ter Avest298Fcv D.v.o. Haaksbergen4450000020
22Terje Koopmans157Fcc Barendrecht5550000018
23Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers5550000018
24Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers6550000017
25Tim van Essen283Bmx Apeldoorn5750000016
26Lars Jansen Of Lorkeers174Fcv de Lochsprinters6660000015
27Sven van Houten152Fcc de Kombocht6660000015
28Stan Rorije155K.w.c. Kampen6660000015
29Dean Richardson295Fcc Wheels5670000015
30Niels Tholen296Fcc de Spartanen7660000014
31Boy van de Wakker169Fcc Lion D'or7570000014
32Matt van der Doe171Fcc Barendrecht7760000013
33Mees van Bussel175Bmx Apeldoorn6770000013
34Sven Meijer294Fcc Wheels7770000012
35Nick van Meurs162Fcc Lion D'or7770000012
36Jayden Portier285Fcv Schagen888000009
37Jack van de Westelaken292Spezial Bmx888000009

Boys 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jesse de Veer62Fcc Nuland1110110178
2Kyano van VlimmerenW4Fcc de Bissinghcrossers1110120275
3Jesse Elzenga66Hexagon Freesports1220240370
4Jordy Simon65Fcc de Weirijders1110230469
5Jayjay Ruijs63All Stars Bmx Nederland1110330566
6Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub1110240663
7Maddox van DeeneW3Uithoornse Wtc2110110759
8Twan van Dorp67Fcv Schagen1110120857
9Meik Muennich199Fcc de Plakpunters1110250054
10Brent de Keyser103Fcc Nuland2220350051
11Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen2320460047
12Max de Best124Bmx Zoetermeer2230460047
13Levi Klop130Bmx Zoetermeer2220370045
14Thierry Brons380Bmx Zoetermeer3330470042
15Rymer Rooks114Fcc Rijswijk2220380042
16Koen de Graaf68Fcv Schagen2220480042
17Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers2220500039
18Koen Gerritsen102Fcv Veldhoven3330500036
19Job van Vechel149Fcv Veldhoven3420500036
20Finn van Brussel106Fcv Talent Bmx Team3240500036
21Sepp Schipper131Hexagon Freesports3330600034
22Dean Kleen Scholten127Fcv de Lochsprinters3330700032
23Damian Kappert136Fcv Het Twentse Ros4430600032
24Mart Garstenveld121Fcc de Ijsselcrossers4330700031
25Wessel de Visser134Fcc Wheels5340600031
26Wesley Posthumus110Fc Unitas4540600030
27Bink Stam118Fcv Schagen4430700030
28Maurice Lennips139Fcc de Bissinghcrossers3440700030
29Jeroy Kuipers108Fc Unitas3350800028
30Tijn Bongers146Fcc Wheels4440800027
31Stijn de Groot116Fcv Wycross 4440800027
32Merijn Zuiderveld120Flying Birds5440800026
33Mick Kleuskens377Fcc de Plakpunters4550000019
34Björn Broekhuis111Flying Bikes5540000019
35Lars Hoeks122Fcc Lion D'or5450000019
36Tristan van der Sanden101All Stars Bmx Nederland5550000018
37Jonas Boeljon381Fcv Veldhoven5550000018
38Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht5550000018
39Matiss Mazrims450Latvia4560000018
40Luca Prince125Bmx Zoetermeer5550000018
41Xem van Baaren378Fcv Schagen6650000016
42Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers6660000015
43Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht6660000015
44Mika Krispijn379Fcc Barendrecht6660000015
45Koen Geurts135Fcc Rijswijk6660000015
46Joey Thijssens133Fcc Lion D'or6660000015
47Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers6660000015

Boys 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sep Korff243Fcv Schagen1110140178
2Jayden Drent21Rapid Wheels1110130275
3Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk1110240372
4Christijan Bak28Fcc de Kley-drivers2120120467
5Ryan Hartman23Fcc de Weirijders2220320563
6Niels Appermont313Belgium1110310663
7Roan Davids328Fcv de Lochsprinters1210130759
8Steve van Schijndel24Fcc Nuland1110210857
9Stijn van Soest22Hexagon Freesports1110250054
10Kelvin Stam220Fcv Schagen2220350051
11Jur de Beij216Uithoornse Wtc2230460047
12Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk3330460045
13Martijn Bongers226Fcc de Plakpunters1110280045
14Danita Shtelmin774Russian Federation3220470044
15Mika Lang26Uithoornse Wtc3330370042
16Joep van den Brand222Fcc Nuland2220500039
17Ronny van Deelen331Flying Bikes3340480038
18Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros2220600037
19Timo Walraven224All Stars Bmx Nederland2220700035
20Raf Jacobs248Supercross Bvc Bikes Nederland3330600034
21Thijs Vrij230Fcc Barendrecht3530500034
22Mika Gouman225Fcc Barendrecht4440500033
23Kane Verdaasdonk206Fcc Nuland3340600033
24Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht4440500033
25Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht3330700032
26Jayden Prins249Fcv Geldermalsen4440600031
27Patrick Teeninga27Fc Unitas2330800031
28Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde4520700030
29Luca Verhagen239F.m.c. The Whoopers4440700029
30Niek Smit228Rapid Wheels4440800027
31Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer4440800027
32Liam Jansen Of Lorkeers211Fcv de Lochsprinters6430800026
33Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers5350000020
34Menne van der Kamp327Fcc de Weirijders5450000019
35Tigo Vervest241Fcv Veldhoven5550000018
36Sander Duinhoven246Fcc de Boscrossers4650000018
37Duncan Schevers203Spezial Bmx5550000018
38Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers5550000018
39Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers5550000018
40Chad Roks213Fcc de Spuicrossers5560000017
41Chris Duinhoven237Fcc de Boscrossers5650000017
42Davey van de Wakker244Fcc Lion D'or6560000016
43Scott van der Doe210Fcc Barendrecht6660000015
44Finn de Louweren208Fcc Lion D'or6660000015
45Nikita Vorobyer672Russian Federation6660000015
46Willem van Daal235Fcc Lion D'or6660000015

Boys 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jessy Soede15Uithoornse Wtc1210210177
2Jason Noordam14Supercross Bvc Bikes Nederland1110310275
3Sem Verhoeven277Fcc Wheels2220120369
4Lars van Vliet11Fcc The Wheely's 1110140469
5Jesse Tousain12Fcc de Plakpunters1110220566
6Bodhi Bakker90Fcc de Vaart2120130661
7Stijn Ouwens17Fcc Barendrecht1110140760
8Tjeu van den Boom97Fcc Wheels1210230856
9Guus van den Eijnden16Fcv Talent Bmx Team2120350052
10Finn Braakhekke84Fcc de Ijsselcrossers3230450049
11Jaap Rikkers81Fcv Veldhoven2220260048
12Simon van Burgel292Fc Unitas2220360048
13Daan Corts99Uithoornse Wtc2220470045
14Daan Adriaanse281Fcc Flying Devils3330470042
15Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers2220500039
16Rens Dijsselbloem88Fcc Wheels3340480038
17Djerry Kers86Fcv Volkel4330380038
18Dexter Scharstuhl253Fcc de Spartanen3330500036
19Jaro van Lier82Fcc The Wheely's 1110800036
20Bart Bakker13Supercross Bvc Bikes Nederland1110800036
21Ryan Bouwmeester83Fcc de Ijsselcrossers3330500036
22Steven Rouwé80Fcc de Heideclub2320600036
23Xander Teunissen92Fcc de Weirijders3330600034
24Nino van Aarle100Fcc Nuland4440500033
25Joep de Bock79Fcv Dreamteam4430600032
26Tim Lalieu270Twc. Maaslandster-zuid Limburg4540600030
27Max de Groot284Fcc Barendrecht3330800030
28Mees de Roos283Fcc Barendrecht4440700029
29Rink Weeland89Fcc Flying Devils4440700029
30Duncan de Jong273Fcc Rijswijk3440800028
31Roys Lazaus20Latvia4450700028
32Teun van Heugten288Fcc Wheels4440800027
33Loyd Broens290Fcc Lion D'or5450000019
34Julien Brons260Bmx Zoetermeer5540000019
35Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers5550000018
36Marley Roeland293Fcc Barendrecht5550000018
37Henri van der Donk258F.m.c. The Whoopers5550000018
38Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht5550000018
39Milan Alferink272Fcc de Bissinghcrossers5550000018
40Vin van Kolck287Fcv Wycross 5550000018
41Daan van Kolck286Fcv Wycross 6660000015
42Rick van Geenen98Fcc Flying Devils6660000015
43Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk6660000015
44Jordi Schaefers278Uithoornse Wtc6660000015
45Jasper van Vechel261Fcv Veldhoven6660000015
46Mika Gaarenstroom285K.w.c. Kampen6660000015
47Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht6660000015
48Pim Kroes255Fcc de Boscrossers1099000005

Boys 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Julian Bijsterbosch41K.w.c. Kampen1110030178
2Jaymio Brink43Fcc de Weirijders2120010273
3Bo Piepers109Fcc de Plakpunters1110030469
4Thijs Besselink44Fcc de Ijsselcrossers1710010366
5Maksim Sakhatov846Russian Federation2220040563
6Casper Pipers48Supercross Bvc Bikes Nederland2220020660
7Timo Louwerse45Hsc de Bataaf1310020855
8Noud Garstenveld316Fcc de Ijsselcrossers2120050052
9Jasper Gerritse46Fcc Nuland3440040752
10Emils Treimanis324Latvia4330050047
11Melle Gerrits42Fcc de Vaart3240060045
12Quinten van Bodegraven118Spezial Bmx4350060042
13Dario van Dijk123Uithoornse Wtc3330070042
14Boet Heijmans121Fcv Wycross 5530070038
15Milan de Haas110All Stars Bmx Nederland4250080037
16Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers4430080037
17Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers5440000020
18Karus Pedraudzis372Latvia3640000020
19Matthew Sikma305Fcc The Wheely's 5560000017
20Xander Bak324Fcc de Kley-drivers6460000017
21Damian Vreven105Fcv Veldhoven6560000016
22Ingar van der Kamp301Fcc de Weirijders6650000016
23Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer7560000015
24Willem van de Noort116Bmx Apeldoorn5850000015
25Maurits van der Wal108Crt Raalte7680000012
26Bengt Braakhekke308Fcc de Ijsselcrossers7770000012
27Jesse Vedder326Fcv Schagen8670000012
28Renzo Gerrits306Fcc Wheels7870000011
29Tim Groen328Fcc de Kley-drivers8770000011
30Mankuss Tirons334Latvia8780000010
31Thico Sasbrink101Fcv de Lochsprinters888000009
32Bryan Smith117Flying Birds6109000008

Boys 16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tim GoossensW3F.m.c. The Whoopers1110010178
2Boris Brekelmans66Fcv Wycross 4220030270
3Roy Kater68Uithoornse Wtc1110020469
4Jimmy Jansen61Fcc de Weirijders2320010368
5Bas Verhagen67Fcc Wheels1220040564
6Thomas Bergboer232Fcc de Bissinghcrossers1110020663
7Edvards Emils Liberts811Latvia3230040755
8Jesper Grob224Fcv Het Twentse Ros2220050051
9Nick Onrust63Rapid Wheels2340030851
10Max van Dinther211Fcc Nuland2330050049
11Quinten Lensink222Fcc The Wheely's 6110060046
12Ronan Maring276Fcv Het Twentse Ros3530060043
13Joshua de Munnik236Rapid Wheels3330070042
14Brian Vloon134Fcv Het Twentse Ros4640070037
15Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros4440080036
16Boyd Visser230Fcc Barendrecht8440080032
17Lars Goorhuis215Fcc The Wheely's 3560000019
18Jochem van der Wijngaard235Uithoornse Wtc5450000019
19Camiel Beumer205Fcv Wycross 5550000018
20Siebe Witlox216Fcv Volkel6550000017
21Lex Veldt227Fcc Wheels4680000015
22Max Nijkamp220Fcc The Wheely's 5850000015
23Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers6660000015
24Shayan Devos234Fcv de Durtrappers6660000015
25Max de Beij293Uithoornse Wtc5860000014
26Thijs Visch291K.w.c. Kampen8470000014
27Finn Brobbel239Hsc de Bataaf7770000012
28Daan Tellegen250K.w.c. Kampen7770000012
29Siem Dijsselbloem131Fcc Wheels7780000011
30Tim de Graaf237Fcv Schagen7780000011
31Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub8870000010
32Roel Maatkamp281Fcc de Ijsselcrossers888000009

Sportklasse 17-24
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kevin Elbers364Fcc de Ijsselcrossers1110120178
2Rody van den HeuvelW2Fcv Dreamteam1110220275
3Elwin Remmerts21K.w.c. Kampen1110110372
4Lars Hornman113Fcc Wheels2210130467
5Kevin Boomkens28Uithoornse Wtc1110130566
6Bram Exterkate538Fcv D.v.o. Haaksbergen1110210663
7Jelle van de Spijker26Fcv Dreamteam2230240756
8Ricardo de Bie509Fcv de Durtrappers2330440852
9Nico Elbers58Fcc de Ijsselcrossers1110260051
10Mirco Bakker101Fc Unitas2320350050
11Matthew van Dam107Fcv Talent Bmx Team2240350049
12Joey Dielissen514Fcc Wheels2220360048
13Ronan Lemmens111Fcv Dreamteam3220470044
14Ingmar van Dongen102Fcc de Bissinghcrossers3230370043
15Nick Roelofs387Fcv Wycross 1110500042
16Gerhard Vreemann103Fcc de Bissinghcrossers3120480042
17Arjan van Bodegraven25Uithoornse Wtc2320480041
18Max Duymelinck525Fcc Wheels3240500036
19Yoeri Tilanus510Fcv Het Twentse Ros1440500036
20Amon Verhoog379Fcc The Wheely's 3240600034
21Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf3350500034
22Carlos van Hees536Fcc de Weirijders3320700033
23Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht4330600033
24Thomas van der Wijngaard361Uithoornse Wtc4430600032
25Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk4320800030
26Boaz van Dam534Fcc Rijswijk2430800030
27Joel Barels106Flying Birds5440600030
28Erik Seggelink377Hsc de Bataaf3340800029
29Maarten van der Mast363Uithoornse Wtc4450700028
30Nick de Waal380Fcv de Durtrappers6440700027
31Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk5720700027
32Ryan Roelofs519Fcv Wycross 4530800027
33Niels Hobo539Fcc Ammersoyen6530000019
34Jordi Coen526Uithoornse Wtc4550000019
35Niek Stortelers399Fcc de Ijsselcrossers5540000019
36Ralf van den Broek367Fcv Talent Bmx Team4460000019
37Bram Bolster518Crt Raalte6450000018
38Ruud van der Wijst396Fcv Volkel5550000018
39Jorne Maatman357Crt Raalte41050000017
40Jaco Bakker501K.w.c. Kampen5560000017
41Jeroen Stam118Bmx Zoetermeer5560000017
42Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 5560000017
43Noel Cremers529Fcc Lion D'or5660000016
44Daan Huisken516Fcc de Bissinghcrossers6660000015
45Bram Groenen108Fcv de Durtrappers6750000015
46Renzo Sasbrink520Fcv de Lochsprinters6670000014
47Roy Postmus358Fcc de Spartanen7750000014
48Ricky de Jong533Fcv de Durtrappers7660000014
49Lukas van Burgel504Fc Unitas6760000014
50Liam Cornelius527Twc. Maaslandster-zuid Limburg7670000013
51Jordi den Hartog535Uithoornse Wtc6770000013
52Jarno van de Weerd395Fcc de Kombocht7670000013
53Mike Veenhof112Uithoornse Wtc10670000013
54Mathijs van Woggelum400Fcc de Bissinghcrossers7670000013
55Mathijs Stam362Bmx Zoetermeer7770000012

Sportklasse 25+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dorus BrinkW8Fcc de Weirijders1110000178
2Paul van der LeijW6Fcc de Bissinghcrossers2220000272
3Robin van der KolkW1Fcc de Boscrossers1110000372
4Rick Bok162Fcv Het Twentse Ros2320000465
5Geert van der Velde447Fc Unitas3430000559
6Bram RuarusW7Fcc The Wheely's 3340000656
7Patrick van Pijkeren170Fcc de Ijsselcrossers4550000749
8Roy Barten47Fcc The Wheely's 5240000849
9Daryl Halma45Fcc de Plakpunters4550000019
10Vincent Huisjes46Fcc de Bissinghcrossers6630000018
11Kevin van Benthem417Fcv Het Twentse Ros5470000017
12Jesper de Groot424Fcc The Wheely's 6660000015
13Noud Jacobs48Fcv Volkel7760000013
14Rob van den Goorbergh428Twc. Maaslandster-zuid Limburg7770000012
15Guido Kappen772Germany888000009

Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey de Wit71Fcv Geldermalsen1110000178
2Charlotte Doddema257Fcc de Fivelcrossers1110000275
3Fenne de Veer72Fcc Nuland2220000369
4Isa Baan73Fcv de Lochsprinters2230000465
5Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk3320000561
6Julie van den Ham15Fcc de Plakpunters3330000657
7Bliss Melissen176Fcv D.v.o. Haaksbergen4440000751
8Ranomi Janssen16Fcv Wycross 4440000848
9Kim van der Molen180Bmx Apeldoorn5560000017
10Lova La Grand202Fcc Lion D'or6550000017
11Caitlyn van Veen201Fcc de Spartanen5660000016
12Anna Pedraudze11Latvia7650000015
13Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer6770000013

Girls 9-10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Isa van der Velden22Fcc Lion D'or1110010178
2Iris Smit27Rapid Wheels1110010275
3Jayloisa Kuipers24Fc Unitas2220040369
4Indy Delahaye204Twc. Maaslandster-zuid Limburg1110020469
5Sara Molenaar209Fcc de Kley-drivers1110030566
6Lonneke Heesemans211Fcv de Durtrappers2220020660
7Amber Blom26Fcv Geldermalsen2220030757
8Estelle van Ingen208Fcc Lion D'or2320040853
9Victoria Prince54Bmx Zoetermeer3330050048
10Anne-claire Romijnsen201Supercross Bvc Bikes Nederland3230060046
11Kim Kuilder106Fcv de Lochsprinters4440050045
12Jelke van den Broek206Fcv D'n Urste3340060044
13Nori Zopfi107Fcc Wheels3330070042
14Mae-lynn Romijnsen58Supercross Bvc Bikes Nederland4540070038
15Maud Baan210Fcv de Lochsprinters4430080037
16Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters4440080036
17Kim Duinhoven102Fcc de Boscrossers5450000019
18Lieke van der Beek213Fcc The Wheely's 5550000018
19Kyra Schouten103Fcc de Ijsselcrossers5550000018
20Sanne Klop202Bmx Zoetermeer5550000018
21Tetiana Paryzska990Ukraine6660000015

Girls 11-12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Britt Tijhof46Fcv de Lochsprinters1110010178
2Lynn Blewanus45Fcv Dreamteam1110010275
3Reza Roks31Fcc de Spuicrossers1110020372
4Luna Louwerse80Hsc de Bataaf1110020469
5Laure Gottemaker85Fcv de Lochsprinters2220030563
6Amy van der Meer47Hsc de Bataaf2230040659
7Nova de Roos82Fcc Barendrecht2220030757
8Dione de Bruijn79Fcc de Spuicrossers3220040853
9Charissa Sikma83Fcc The Wheely's 2330050049
10Maura Jansen35Fcv Het Twentse Ros3320050049
11Maud Ermers77Fcv Wycross 3430060044
12Resy van Gemert256Fcv Veldhoven3430060044
13Ellemijn Bak86Fcc de Kley-drivers4340070040
14Indy Schoffelmeer38Fcv Wycross 4340070040
15Misty Journée261Fcc de Bissinghcrossers5440080035
16Sharon Väth337Germany4540080035
17Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters4550000019
18Luna Stam254Fcv Schagen5450000019
19Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht5550000018
20Fleur Vedder76Fcv Schagen5550000018

Girls 13-14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lissi van SchijndelW2Spezial Bmx1110010178
2Anne Bos176Supercross Bvc Bikes Nederland2210020273
3Merle van Nistelrooij77Fcc Wheels1120020371
4Kim van Laar139Fcc de Weirijders1110010469
5Lola Brekelmans140Fcv Wycross 2120040564
6Celia Visch132K.w.c. Kampen2220040757
7Fabienne van Dorp126Fcv Schagen3440030655
8Isa Sutman141Fcv Wycross 2220030854
9Jill Vogelpoel51All Stars Bmx Nederland1310050052
10Jill Rouw53Fcv Wycross 4330050047
11Lusan Winkelhorst58Fcc de Ijsselcrossers3330060045
12Noa van der Velden54Fcc Lion D'or3230070043
13Anouk Janssen180K.w.c. Kampen3330070042
14Sophie Lennips130Fcc de Bissinghcrossers4440060042
15Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen4440080036
16Dafni Goorhuis179Fcc The Wheely's 4440080036
17Sanne van den Ham183Fcc de Plakpunters5550000018
18Elke Rikken143Fcv Wycross 5550000018
19Tessa Neus138Hsc de Bataaf5550000018
20Jerney Rexwinkel133Rapid Wheels6550000017
21Eef Driessen187Fcc de Plakpunters5660000016

Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Yvette de WaardW8Fcc Barendrecht1110010178
2Renske van Santvoort31Fcc Nuland1110010275
3Livia Glazere4Latvia2220020369
4Kris van den Boom55Fcc Wheels1330040465
5Michelle Wissing52Fcc de Weirijders2210030564
6Laura Davids56Fcv de Lochsprinters3120020660
7Amber Davids85Fcv de Lochsprinters4440030751
8Melanie Bron161Fcc Nuland3330040851
9Jennifer Maerten36Hsc de Bataaf3230050049
10Veerle AukemaW7Rapid Wheels2350060044
11Kim Richters34Fcc Oss6520050044
12Mandy Spierings151Fcv D'n Urste4450060041
13Aniek Bouwman33Fcc de Fivelcrossers5440000020
14Melissa van der Sanden156All Stars Bmx Nederland5540000019
15Mireille Bakker83Fc Unitas5550000018
16Lotte Harms82Fcc The Wheely's 4660000017
17Nienke Lukens162Fc Unitas6660000015
18Laura Schakenraad157Fcv D'n Urste6660000015
19Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers71070000012

Vrouwen 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lieke KlausW1Fcv Wycross 1110010178
2Suela RuitengaW3Fcc The Wheely's 1110030275
3Carmen VermeulenW6Fcc The Wheely's 1120020371
4Annemarijne Möhlmann53Fcc de Weirijders2210020467
5Joyce Bax325Fcv Dreamteam2210030564
6Soraya van Hees56Fcc de Weirijders2230040659
7Ellen Jacobs306Fcv Volkel1120010856
8Rensje Roelofs315Fcc de Spartanen3430040753
9Anne Mokkink58Fcc de Ijsselcrossers4250050046
10Carlijn Goossens386Fcc de Ijsselcrossers3320060046
11Iris van der Linde54Fcc de Bissinghcrossers4440050045
12Tamar VedderW4K.w.c. Kampen2320070044
13Jane Reacq321F.m.c. The Whoopers3430060044
14Lotte van Santvoort322Fcc Nuland4350070039
15Maud Exterkate17Fcv D.v.o. Haaksbergen3450080036
16Michelle Laponder378Fcc de Weirijders5530080035
17Lisa Mepschen302Fcc de Vaart6340000020
18Celine Bron398Fcc Nuland5540000019
19Gerlinda Remmerts395K.w.c. Kampen6540000018
20Manon Visser384K.w.c. Kampen5550000018
21Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer4660000017
22Mariska BosschertW8K.w.c. Kampen6660000015
23Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht51060000014
24Steffi Kers377Fcv Volkel6670000014
25Allishia Ruitenga392Fcc The Wheely's 7760000013
26Svenja de Groot391Fcc The Wheely's 7670000013
27Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 7770000012
28Quinty Leune389Ncc Nijkerk7770000012
29Anouk Manders390Fcv D'n Urste8780000010
30Melissa de Klein307Fcv D'n Urste888000009
31Britt van Dijck312Fcc Wheels888000009
32Lisa Udo394Fcc Barendrecht888000009

Cruisers 13-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tim de Graaf237Fcv Schagen3110000176
2Finn Brobbel239Hsc de Bataaf2220000369
3Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers1110000469
4Dario van Dijk123Uithoornse Wtc4440000266
5Mike Rouw213Fcv Wycross 3330000560
6Max Nijkamp220Fcc The Wheely's 2220000660
7Max de Beij293Uithoornse Wtc1330000756
8Duncan de Jong273Fcc Rijswijk5540000846
9Djerry Kers86Fcv Volkel5550000018
10Mees de Roos283Fcc Barendrecht6650000016
11Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk6660000015
12Bryan Smith117Flying Birds4490000014
13Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht7760000013
14Menne van der Kamp327Fcc de Weirijders7780000011
15Jesse Vedder326Fcv Schagen8870000010
16Lance Meijers93Fcc The Wheely's 121000009

Cruisers 17-24
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kevin Elbers364Fcc de Ijsselcrossers1110010178
2Ricardo de Bie509Fcv de Durtrappers3110020273
3Gerard Haan384Fcv Wycross 1110020372
4Pim Witbreuk119Fcv D.v.o. Haaksbergen1110010469
5Mika Palsgraaf123Pro Legends Bmx Europe2220030563
6Niels Kersten394Fcv Volkel1320040660
7Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk4520040752
8Erik Seggelink377Hsc de Bataaf2340030851
9Boaz van Dam534Fcc Rijswijk2230050050
10Casper Beerendonk359Fcv Wycross 3350050046
11Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf2230070044
12Nick de Waal380Fcv de Durtrappers3260060043
13Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk5430060042
14Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 4320070042
15Stef Hollander370Fcv D.v.o. Haaksbergen4440080036
16Wesley Eijndhoven507All Stars Bmx Nederland3460080035
17Mack Hoogendoorn360Bmx Zoetermeer5430000021
18Romano Brok506Fcc Ammersoyen4540000020
19Daan Engelen117Fcc Wheels5540000019
20Liam Cornelius527Twc. Maaslandster-zuid Limburg6650000016
21Sven Wiebes353Uithoornse Wtc5750000016
22Jeroen Stam118Bmx Zoetermeer6560000016
23Kyon Adams531Fcc Lion D'or7650000015
24Mathijs Stam362Bmx Zoetermeer6660000015
25Etienne van Ingen398Fcc Lion D'or7670000013
26Flip van Walraven375Uithoornse Wtc6770000013
27Wesley Manders116Fcv D'n Urste7770000012

Cruisers 25-34
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Stephan Wellner175Fcc de Weirijders1120000274
2Vlaclyslav Sapozhnikov704Ukraine4330000171
3Rick Bok162Fcv Het Twentse Ros2410000368
4Vincent Huisjes46Fcc de Bissinghcrossers3240000463
5Joy van den Boom414Fcc Lion D'or2240000658
6Ricardo Hogenboom403Fcc Rijswijk5430000557
7Robin van der KolkW1Fcc de Boscrossers1110000857
8Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers3320000755
9Roberts Treimanus14Latvia4550000019
10John Welten442Fcv Veldhoven5550000018

Cruisers 35-44
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jeroen NeusW7Hsc de Bataaf1110000178
2Michiel Jansen34Uithoornse Wtc1110000275
3Dennis Bouwmeester58Fcc de Ijsselcrossers2220000369
4Kees Rexwinkel418Rapid Wheels2320000465
5Dave van Gemert423Fcv de Lochsprinters3230000561
6Henk Fokkema57Fcc de Ijsselcrossers3340000656
7Arjan van der Weele173Uithoornse Wtc4430000752
8Warner Tholen407Fcc de Spartanen4440000848
9Dennis Vedder446Fcv Schagen5550000018
10Matthieu Roks413Fcc Barendrecht5550000018

Cruisers 45+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bob van WesteropW07Fcc de Boscrossers1110000178
2Wilco CosijnseW7Fcc The Wheely's 1110000372
3Martijn van Wilgen15Hsc de Bataaf3220000271
4Jeroen van der Sanden55All Stars Bmx Nederland2430000463
5Nigel Coughlan426Hsc de Bataaf2320000562
6Gaby Paans17Uithoornse Wtc4340000655
7Roger van der Raadt410Twc. Maaslandster-zuid Limburg3230000755
8Richard Bron169Fcc Nuland4440000848
9Rob van den Goorbergh428Twc. Maaslandster-zuid Limburg5550000018
10Alex Veldt431Fcc Wheels5550000018
11Remco Nijkamp174Fcc The Wheely's 7660000014
12Ralph Lugten421Fcc Flying Devils8660000013
13Rob Udo455Fcc Barendrecht6770000013
14Patrick Thijssens430Fcc Lion D'or7770000012
15John Lievens157Fcc Lion D'or6880000011
16Ton de Klein422Fcv D'n Urste888000009

Cruiser Women 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Soraya van Hees56Fcc de Weirijders1110010178
2Annemarijne Möhlmann53Fcc de Weirijders1110010275
3Jennifer Maerten36Hsc de Bataaf2220030369
4Anne MokkinkW5Fcc de Ijsselcrossers1110020469
5Jane Reacq321F.m.c. The Whoopers2220040563
6Tamar VedderW02K.w.c. Kampen1110030760
7Iris van der Linde54Fcc de Bissinghcrossers3220020659
8Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer2220040854
9Lisa Mepschen302Fcc de Vaart2330050049
10Eef Beerendonk380Fcv Wycross 4440050045
11Wendy Bron-dekker388Fcc Nuland3330060045
12Shauni Vissers383Fcc Nuland3330060045
13Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 3330070042
14Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 4440070039
15Amaya van den Berg393Bmx Zoetermeer4440080036
16Chantal Bron314Pro Legends Bmx Europe4440080036
17Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht5550000018
18Lieke van der Raadt381Twc. Maaslandster-zuid Limburg5550000018
19Lisa Udo394Fcc Barendrecht5550000018
20Daphne Harteveld324Bmx Zoetermeer5550000018

Junior Men
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bart van Bemmelen51Uithoornse Wtc1110010178
2Edvard Glazers811Latvia1210010274
3Niks Rozukalns2Latvia3120030369
4Teun Kivit57Fcv Dreamteam2330030464
5Stef van Doren31Fcc Wheels1130040564
6Brian van Eeuwijk32Fcc Wheels3320020658
7Aleksandr Tverdoy939Russian Federation2210040758
8Aleksander Shcherbak991Ukraine1210060050
9Erik Peters35Fcv Dreamteam2260020850
10Odin Verhoog33Fcc The Wheely's 3340050047
11Pieter van Lankveld56Fcv Talent Bmx Team4420050047
12Boris van Kessel85All Stars Bmx Nederland3140070043
13Luuk Bolster80Crt Raalte4450060041
14Berjan Tromp36Fcc de Vaart4420070041
15Joesry de Groot52Fcc de Spuicrossers5330080037
16Max Kremers37Fcc Lion D'or4440080036
17Kris Verstappen86Fcc de Weirijders2550000021
18Bo van Burgsteden38Fcc The Wheely's 5630000019
19Nick Kuijer83Fc Unitas5540000019
20Dion Schevers88Spezial Bmx5550000018
21Rik Ouwendorp81Supercross Bvc Bikes Nederland6550000017

Junior-Elite Women
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Judy Baauw3Fcv Geldermalsen1110000275
2Ruby Huisman29Fcc de Weirijders3230000173
3Merle van Benthem75K.w.c. Kampen1110000469
4Merel Smulders2Fcv Wycross 2320000368
5Viktoria Vaskova26Russian Federation3220000562
6Manon Veenstra61Fcc de Bissinghcrossers4440000654
7Indy ScheepersW1Fcv Dreamteam2340000754
8Danielle Vrenegoor40Fcc de Boscrossers4430000849
9Amber Walravens101Pro Legends Bmx Europe10550000018
10Vineta Petersone212Latvia5550000018

Elite Men
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Twan van Gendt148Fcc Ammersoyen1110000275
2Joris Harmsen4Fcv de Durtrappers1610000173
3Jay Schippers42Fcv de Durtrappers5320000365
4Mikus Strazdins138Latvia2340000463
5Mitchel Schotman959Crt Raalte3220000562
6Justin Kimmann243Fcc de Vaart2140000659
7Helvijs Babuis76Latvia3230000852
8Sytse Oegema448Fcc de Vaart4460000749
9Ilia Beskrovnyy932Russian Federation5550000018
10Ian van Heugten82Fcc Wheels6450000018
11Ynze Oegema59Fcc de Vaart4560000018
12Cole Mconie281New Zealand7630000017
13Filips Krists Rozitis803Latvia6770000013
14Joey Nap52Uithoornse Wtc7770000012

Laatst bijgewerkt: 18-04-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.