BMXTrofee-West Competitie 2018
Wedstrijd 4: Barendrecht



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
Totalen met een grijze achtergrond komen niet in de eindstand.
De aftrek wordt pas verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand bepaalt het resultaat van de laatste wedstrijd de volgorde.
De werkelijke plaats kan daardoor afwijken van de getoonde plaats.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling 2016

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon251Fcc Rijswijk1110000178
2Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer2220000272
3Knwu Knwu1Knwu Testvereniging1099000008

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Victoria Prince103Bmx Zoetermeer1110000178
2Kjell Post747Bmx Zoetermeer2220000272
3Kim Duinhoven102Fcc de Boscrossers3330000366
4Dax van den Dijssel114Fcc The Wheely's 4440000460
5Lynn van der Windt407Fcc de Spuicrossers7770000548
6Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog5650000747
7Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 6560000843
8Kilian de Windt768Fcc Barendrecht8880000642

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Joost Vrij86Fcc Barendrecht1110020178
2Gino Soede13Uithoornse Wtc11010010270
3Lucas Faling80Fcc Barendrecht2120010370
4Levi Hes87Fcc de Kley-drivers2220030466
5Djaimy Heijm90Fcc de Boscrossers2220040660
6Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht7330020556
7Shane van Olderen95Fcc Barendrecht3330030754
8Sara Molenaar26Fcc de Kley-drivers1110081054
9Noël Hartkoorn621Fcc Barendrecht3440040849
10Jens Lang91Uithoornse Wtc4230052046
11Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer5350063040
12Nigel Vertelman644Fcv Schagen5440074039
13Jitte Kazemier451Fcc Barendrecht3450055039
14Owen van Oers686Fcc Barendrecht5540087035
15Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht4660066034
16Cas Zwaan683Fcc Wijkeroog6560078031
17Dean van Zon687Fcc Barendrecht6550000017
18Bram Jong93Fcc de Kley-drivers6770000013
19Levi Rooks665Fcc Rijswijk41090000012

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Steff de Bruijn77Fcc de Spuicrossers1110010178
2Thijs Pronk78Bmx Zoetermeer1110010275
3Daan Verhoof544Fcc de Spuicrossers1110020372
4Teun Ouwens184Fcc Barendrecht1110020469
5Mitch van der Steegt183Uithoornse Wtc2220030563
6Noud van Dijk192Hsc de Bataaf2230040659
7Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers2220030757
8Bouke Trienes525Uithoornse Wtc3320040852
9Ruben de Kuiper926Uithoornse Wtc4430061046
10Luna Stam484Fcv Schagen3330062046
11Quinten de Schrijver505Fcc de Spuicrossers3340073043
12Jordie Heuving227Fcc de Kombocht3220056043
13Sophie Mastenbroek258Uithoornse Wtc4430074041
14Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers2340057040
15Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht4440085039
16Tim Schutter564Fcc de Spuicrossers4450088035
17Finn Visser547Fcc de Kley-drivers5540000019
18Tygo Kool537Fcc de Spuicrossers5550000018
19Gijs Kruijswijk950Fcc Barendrecht5550000018
20Milan Harsveld229Fcv Schagen5660000016
21Mike Neus837Hsc de Bataaf6660000015
22Owen van der Kolk957Fcc Wijkeroog6660000015
23Dean Kokjé535Fcc Barendrecht6660000015
24Davy de Werker516Fcc Barendrecht6770000013
25Hayden van Wilgen599Fcc Barendrecht9550000012
26Macian Bouman528Fcc Barendrecht7770000012

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110010178
2Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers2120020273
3Nova de Roos46Fcc Barendrecht1110010372
4Luna Louwerse43Fcc The Wheely's 1110030469
5Amy van der Meer86Fcc de Boscrossers3210020563
6Dione de Bruijn79Fcc de Spuicrossers2220030660
7Bart van der Wal988Fcc de Boscrossers3230040755
8Charissa Sikma83Fcc The Wheely's 2220040854
9Terje Koopmans157Fcc Barendrecht1330051050
10Matt van der Doe171Fcc Barendrecht3330052046
11Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers2520063044
12Jayden Portier809Fcv Schagen4330064042
13Sven van Houten152Fcc de Kombocht3440075040
14Austin Banarsi853Fcc Rijswijk4440076038
15Yari Polak290Fcc de Spuicrossers4440087037
16Levi Hagenbeek841Fcc Wijkeroog4340088037
17Stef de Baar159Fcc Wijkeroog5450000019
18Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers5550000018
19Timo Griesdoorn817Fcc de Spuicrossers5550000018
20Bo Clausing829Fcc Barendrecht6550000017
21Fleur Vedder76Fcv Schagen6660000015
22Roy Smit997Fcv Schagen6660000015
23Boris Patiradj833Fcc Barendrecht6660000015
24Jesse van den Hoek867Fcc The Wheely's 7660000014
25Jordy Faling816Fcc Barendrecht7770000012
26Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers51090000010

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Koen de Graaf103Fcv Schagen1110010178
2Levi Klop130Bmx Zoetermeer1110010275
3Thierry Brons380Bmx Zoetermeer1110020372
4Max de Best124Bmx Zoetermeer1110020469
5Luca Prince125Bmx Zoetermeer3220040562
6Bink Stam712Fcv Schagen2220030660
7Eline de Jong185Fcc de Kombocht2330030852
8Boy Hendriks778Fcc Wijkeroog4350040751
9Mika Krispijn379Fcc Barendrecht2260081047
10Tijn Kruijswijk723Fcc Barendrecht4340052044
11Xem van Baaren378Fcv Schagen3230074044
12Bas van Eijkelenburg716Fcc The Wheely's 3420065042
13Mart van Stralen767Fcc de Kley-drivers4440063041
14Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers2420058040
15Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers3430087039
16Iwan Voorrips916Fcv Schagen4540076037
17Mike Barendrecht944Fcc Barendrecht5350000020
18Max Mülders903Fcc Rijswijk5530000020
19Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk5550000018
20Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc6640000017
21Clement Bezemer741Fcc Barendrecht6550000017
22Ivan Vermeulen783Fcc Barendrecht5660000016
23Koen Geurts721Fcc Rijswijk6660000015
24Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht6660000015

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk1110010178
2Christijan Bak23Fcc de Kley-drivers1110030275
3Sep Korff243Fcv Schagen1110020469
4Kelvin Stam967Fcv Schagen3320040367
5Fabienne van Dorp126Fcv Schagen2220010563
6Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk1110030663
7Twan van Dorp65Fcv Schagen2220020757
8Mika Gouman225Fcc Barendrecht3330040851
9Mika Lang26Uithoornse Wtc2230051050
10Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht2220052049
11Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer3330073044
12Jur de Beij216Uithoornse Wtc3330064043
13Sam Houtenbos667Fcc de Kley-drivers4450086037
14Chris Duinhoven237Fcc de Boscrossers4440087037
15Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht4440078036
16Thijs Vrij230Fcc Barendrecht5470065035
17Niek Ligthart658Fcc de Kley-drivers5540000019
18Vincent van den Berg613Fcc de Kley-drivers5550000018
19Noah Paesch651Fcc Barendrecht5550000018
20Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers7640000016
21Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers4580000016
22Tessa Neus138Hsc de Bataaf6660000015
23Sander Duinhoven246Fcc de Boscrossers6660000015
24Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk6660000015
25Scott van der Doe210Fcc Barendrecht6860000013
26Arthur Brink618Fcc Barendrecht8750000013
27Bente Koopmans461Fcc Barendrecht7770000012
28Callum Andringa634Fcc de Boscrossers7770000012
29Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers7770000012

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jennifer Maerten158Hsc de Bataaf1110010178
2Timo Eizinga575Fcv Schagen2110010274
3Julien Brons260Bmx Zoetermeer3220030368
4Max de Groot284Fcc Barendrecht2130030466
5Seth van Dijk271Hsc de Bataaf1220020564
6Duncan de Jong273Fcc Rijswijk3330040657
7Joel Rijneker91Uithoornse Wtc1110020857
8Jeroen Welman294Fcc Rijswijk3330040754
9Mees de Roos283Fcc Barendrecht1320052049
10Lance Meijers93Fcc The Wheely's 4330061047
11Roel de Boer583Fcc Wijkeroog2220074046
12Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers2440073043
13Marley Roeland293Fcc Barendrecht3240065042
14Yordy de Baar87Fcc Wijkeroog4510056040
15Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk4440087037
16Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers4440088036
17Ties de Waal558Fcc de Boscrossers5450000019
18Sebastiaan van den Berg569Fcc de Kley-drivers5550000018
19Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht5550000018
20Wessel Hoorn254Bmx Zoetermeer5550000018
21Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht6660000015
22Maaike de Best351Bmx Zoetermeer6660000015

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Timo Louwerse112Fcc The Wheely's 1110000178
2Lars van Vliet14Fcc The Wheely's 1110000275
3Stijn Ouwens95Fcc Barendrecht2220000369
4Jaro van Lier17Fcc The Wheely's 3220000465
5Dario van Dijk123Bmx Zoetermeer3350000558
6Luc van Haaren318Fcc Barendrecht2340000657
7Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer6430000750
8Milan Slink309Fcc de Kombocht5430000848
9Sander Klaassen836Ncc Nijkerk4540001044
10Julian Brouwer321Ncc Nijkerk4550002041
11Tim Groen328Fcc de Kley-drivers5660003036
12Rick Simons304Bmx Zoetermeer6670004033
13Jordy van der Windt125Fcc de Spuicrossers7760005031
14Kees Duijs842Fcc de Kley-drivers7770006029
15Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers8880007025
16Jesse Vedder326Fcv Schagen8880008024

Boys 15-16/Girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jeffrey Maerten156Hsc de Bataaf1110010178
2Ingmar Ankerman303Fcc Rijswijk1310010273
3Max de Beij293Uithoornse Wtc1220040370
4Erik Seggelink157Fcc de Boscrossers3330040463
5Mack Hoogendoorn195Bmx Zoetermeer2340030560
6Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers2130020660
7Mathijs Stam169Bmx Zoetermeer2220030757
8Sylvain Freriks190Fcc de Spuicrossers3220020853
9Quinten Lensink222Fcc The Wheely's 3110082050
10Sal Meijers122Fcc The Wheely's 4540051044
11Finn Brobbel239Hsc de Bataaf4440053041
12Colin Huisman132Fcc de Spuicrossers5450064038
13Tim de Graaf237Fcv Schagen4430078037
14Danzel Funcke557Fcv Schagen5550076035
15Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers5550087034
16Boyd Visser230Fcc Barendrecht6660065033
17Tobias Meijer714Fcc Barendrecht6660000015

Boys 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Roberto Blom526Uithoornse Wtc2150010173
2Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht1220040273
3Tom Mijts109Fcc The Wheely's 1210010371
4Jesper de Groot424Fcc The Wheely's 4430030461
5Boaz van Dam90Fcc Rijswijk4220020561
6Niek Beaumont373Fcc Rijswijk1340020658
7Ivo Sprengers155Uithoornse Wtc5110030853
8René Stet420Fcc Wijkeroog4440040751
9Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk3120051051
10Boyd Hogerheijde366Fcc Wijkeroog3310075044
11Thomas van der Wijngaard361Uithoornse Wtc2430064043
12Gerco Woudenberg958Ncc Nijkerk3550082042
13Damian van der Horst957Ncc Nijkerk5530053040
14Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 2340068039
15Dancer Warkor883Fcc The Wheely's 6760086031
16Jeroen Stam118Bmx Zoetermeer7670077029
17Maikel van Egmond385Bmx Zoetermeer5550000018
18Ricky de Jong533Fcc de Boscrossers6660000015

Ladies 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Danielle Vrenegoor40Fcc de Boscrossers1110000178
2Suela Ruitenga53Fcc The Wheely's 1110000275
3Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer2220000369
4Carmen Vermeulen56Fcc The Wheely's 2230000465
5Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht3340000559
6Sanne de Jong76Fcc de Kombocht4420000656
7Svenja de Groot391Fcc The Wheely's 4340000752
8Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 3430000850
9Allishia Ruitenga101Fcc The Wheely's 5550002040
10Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht6660001039
11Romy van der Wal481Fcc de Boscrossers5550003038
12Lisa Udo102Fcc Barendrecht6660004034

Cruiser -16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Erik Seggelink157Fcc de Boscrossers1120000274
2Jeffrey Maerten156Hsc de Bataaf6110000173
3Mathijs Stam169Bmx Zoetermeer2210000370
4Mack Hoogendoorn195Bmx Zoetermeer2220000466
5Luc van Haaren318Fcc Barendrecht1330000562
6Sal Meijers122Fcc The Wheely's 3330000657
7Jesse Versteeg173Uithoornse Wtc4440000751
8Duncan de Jong273Fcc Rijswijk3440000849
9Lance Meijers93Fcc The Wheely's 4550001043
10Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk5550002040
11Jesse Vedder326Fcv Schagen5660003036
12Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht6660004034

Cruiser 17-39
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk1110000178
2Niek Beaumont373Fcc Rijswijk3220000271
3Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 2330000367
4Jimmy van Woerkom817Uithoornse Wtc1210000565
5Niels Kreuger846Fcc Wijkeroog3140000464
6Flip van Walraven375Uithoornse Wtc2420000658
7Sven Wiebes353Uithoornse Wtc4440001051
8Arjan van der Weele173Uithoornse Wtc4330002050
9Dennis Vedder446Fcv Schagen5550003042
10Jesse Kazemier715Fcc Barendrecht5550004040

Cruiser 40+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Martijn van Wilgen15Fcc de Boscrossers1110000178
2Wilco Cosijnse14Fcc The Wheely's 1130000273
3Nigel Coughlan426Fcc Wijkeroog2310000369
4Rutger Krijgsman463Fcc Rijswijk3220000465
5Arnold de Baar165Fcc Wijkeroog2220000563
6Matthieu Roks413Fcc Barendrecht4440000654
7Eelco Schoenmakers882Uithoornse Wtc3330000754
8Tim Funcke651Fcv Schagen4440000848
9Willem van der Steegt456Uithoornse Wtc5550001042
10Rob Udo455Fcc Barendrecht6660002037
11Wim Pieterse65Uithoornse Wtc5550004037
12Roelof Koopmans748Fcc Barendrecht6660006032
13Martijn Vermeulen683Fcc Barendrecht8770003031
14Miguel Mulders697Fcc Rijswijk7880005028
15Bert van Leeuwen451Fcc Barendrecht7770007028

Woman Cruiser
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Suela Ruitenga53Fcc The Wheely's 1110000178
2Rebecca Neus-wichmanW4Hsc de Bataaf3320000270
3Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 2230000368
4Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 5450000458
5Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht4540000556
6Daphne Harteveld324Bmx Zoetermeer6660000648
7Lisa Udo102Fcc Barendrecht7770000742

Laatst bijgewerkt: 08-07-2018
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.