BMX Noord-Oost Competitie 2019


Alle resultaten tellen (geen aftrek).
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Charlotte Doddema257Fcc de Fivelcrossers1110000178
2Toby van Es38Fc Unitas1110000275
3Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen3320000367
4Chantal Sijbesma655Fcc de Vaart3220000465
5Stan Baas851Flying Birds4430000558
6Bram van Essen153Bmx Apeldoorn2230000756
7Martijn van Buizen163Fcc de Spartanen4440000654
8Luca de Rooy34Fcc de Fivelcrossers2390000844
9Jens Minnema164K.w.c. Kampen5540001043
10Cas Palmers165Fcc de Vaart5550002040
11Dion Strijker814Rapid Wheels6660003035
12Lauren Minnema676K.w.c. Kampen6650004035

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bjorn Boessenkool227Fcc de Vaart2120000176
2Sven Takkenkamp107Fcc de Ijsselcrossers4210000271
3Bo van Bussel121Bmx Apeldoorn3430000365
4Pim Palmers119Fcc de Vaart1340000464
5Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde6660000551
6Thijs Ijzerman704K.w.c. Kampen5550000651
7Kyra Schouten103Fcc de Ijsselcrossers7770000742

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Aron Tilman12Fc Unitas1110000178
2Ruben Rozema145K.w.c. Kampen2230000271
3Iris Smit27Rapid Wheels1120000371
4Nash Strijker18Rapid Wheels2320000465
5Tom van Buizen99Fcc de Spartanen3440000558
6Mike Hietbrink79Fcv D.v.o. Haaksbergen4440000654
7Levi Hubers128Fcv D.v.o. Haaksbergen5310000754
8Julien Es van126Fc Unitas3230000852
9Sven Eefsting97Flying Birds4560001042
10Xenn van der Laan138Fc Unitas5550002040
11Rowin Baas866Flying Birds6750003035
12Daythan Ridderstap22Flying Birds7670004032
13Jorn Meijer841Flying Birds6770005031
14Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers7660007030
15Daniel Klip615Fcc de Spartanen8880006026

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hidde Brem73K.w.c. Kampen1110000178
2Fenno Schipper77Hexagon Freesports2720000267
3Misty Journée261Fcc de Bissinghcrossers3230000367
4Jacco Hubers245Fcv D.v.o. Haaksbergen6350000458
5Syrith Bos259Rapid Wheels5540000555
6Dylan Jagersma503Fcc de Heideclub4460000652
7Sven de Valk519Flying Birds7670000743

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gijs Winters170Fcc de Bissinghcrossers1220000176
2Brandon Timpers279Fcc de Bissinghcrossers2110000274
3Mart Veltink76Crt Raalte1110000372
4Scott Janssen151K.w.c. Kampen2220000466
5Rodi ter Avest298Fcv D.v.o. Haaksbergen3330000560
6Stan Rorije155K.w.c. Kampen3330001057
7Robin Boessenkool153Fcc de Vaart4440002051
8Koen de Vries286Fcc de Spartanen5550003045
9Mees van Bussel175Bmx Apeldoorn4440004045

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub1110000178
2Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers1110000275
3Sepp Schipper131Hexagon Freesports4420000365
4Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen3230000464
5Damian Kappert136Fcv Het Twentse Ros2220000563
6Wesley Posthumus110Fc Unitas4330000656
7Maurice Lennips139Fcc de Bissinghcrossers5340001051
8Björn Broekhuis111Flying Bikes3440002049
9Lucas Kijk in de Vegt770Fcc de Bissinghcrossers5550003042
10Dean Kleen Scholten127Fcv de Lochsprinters299000009

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Patrick Teeninga27Fc Unitas1110000178
2Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers3220000271
3Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde2330000367
4Niek Smit228Rapid Wheels4440000460
5Sophie Lennips130Fcc de Bissinghcrossers5550000554
6Jorik Schouten336Fcc de Ijsselcrossers6660000648

Boys 14-16/Girls 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers2110000177
2Joshua de Munnik236Rapid Wheels3210000272
3Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros1320000369
4Ruben Ruijs804Fcc de Bissinghcrossers2130000466
5Ronan Maring276Fcv Het Twentse Ros1220000564
6Steven Rouwé80Fcc de Heideclub6340000653
7Quinten Bos212Rapid Wheels3430000753
8Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub4440000848
9Bryan Smith117Flying Birds6550001041
10Maurits van der Wal108Crt Raalte5550002040
11Willem van de Noort116Bmx Apeldoorn5660003036
12Shaun Kijk in de Vegt824Fcc de Bissinghcrossers7660004033
13Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers41090005029
14Thico Sasbrink101Fcv de Lochsprinters799000004

Boys 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luuk Bolster80Crt Raalte1230000175
2Nick Kuijer83Fc Unitas2110000274
3Jorne Maatman357Crt Raalte2120000370
4Mathijs van Woggelum400Fcc de Bissinghcrossers1320000466
5Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers4240000559
6Bram Bolster518Crt Raalte3410001058
7Daan Huisken516Fcc de Bissinghcrossers5450002049
8Renzo Sasbrink520Fcv de Lochsprinters4340003049
9Jaco Bakker501K.w.c. Kampen3530004046

Girls 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Iris van der Linde54Fcc de Bissinghcrossers1110000178
2Veerle AukemaW7Rapid Wheels2220000272
3Nienke Lukens162Fc Unitas3330000366
4Anouk Janssen180K.w.c. Kampen4440000460
5Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen6550000553
6Alyssa Jagersma464Fcc de Heideclub7660000647
7Lusan Winkelhorst58Fcc de Ijsselcrossers599000006

Cruiser 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers4120000174
2Leon Haijkers354Fcv D.v.o. Haaksbergen1210000274
3Bryan Smith117Flying Birds3330000366
4Tristen Altena812Fcv Het Twentse Ros2440000462

Laatst bijgewerkt: 07-07-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.