BMX Noord-Oost Competitie 2018
Wedstrijd 7: Winschoten



Alle resultaten tellen (geen aftrek).
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling

Boys 6/Girls 6-7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Charlotte Doddema257Fcc de Fivelcrossers1110000178
2Luca de Rooy152Fcc de Fivelcrossers2220000272
3Thijmen Nolan Meijer159Flying Birds3340000365
4Toby van Es157Fc Unitas4430000558
5Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen5670000454
6Bram van Essen153Bmx Apeldoorn6560000649
7Bliss Melissen176Fcc de Ijsselcrossers7750000744
8Kim van der Molen180Bmx Apeldoorn10880000836

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Pim Palmers769Fcc de Vaart3320000173
2Daythan Ridderstap103Flying Birds5210000270
3Damian Busser118Bmx Apeldoorn2440000462
4Thijs Ijzerman704K.w.c. Kampen4560000360
5Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde1130000758
6Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters6670000550
7Leanne Witten409Fcc de Vaart7750000647

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jayloisa Kuipers25Fc Unitas1120000177
2Iris Smit24Rapid Wheels2210000273
3Dyon van Veen96Fcc de Spartanen1110000566
4Julien Es van126Fc Unitas4330000365
5Sven Eefsting97Flying Birds3440000461
6Naël Mudde84Flying Bikes2220000660
7Ruben Rozema699K.w.c. Kampen3340000753
8Mike Hietbrink18Fcv D.v.o. Haaksbergen4430000849
9Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers6550001041
10Nik van der Molen135Bmx Apeldoorn5550002040
11Thiemen van Nieuwenhuizen98Bmx Apeldoorn5770003034
12Jorn Meijer841Flying Birds7660005032
13Daniel Klip615Fcc de Spartanen6660006032
14Linda Graanstra462Fcc de Spartanen7770004031

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mart Veltink74Crt Raalte1110000178
2Hidde Brem72K.w.c. Kampen1210000274
3Fenno Schipper189Hexagon Freesports2220000369
4Bentley Potze76Flying Birds2120000467
5Auke-edo Meijer188Flying Birds3330000560
6Jamie Nieboer571Flying Birds3330000657
7Maura Jansen256Fcv Het Twentse Ros4440001051
8Casper Tholen593Fcc de Spartanen4550002046
9Syrith Bos259Rapid Wheels5440003044
10Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters5550004040

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tim van Essen283Bmx Apeldoorn1110000178
2Mariano Solisa15Hexagon Freesports3110000273
3Scott Janssen151K.w.c. Kampen21020000366
4Nowi Melissen278Fcc de Ijsselcrossers1320000466
5Stan Rorije155K.w.c. Kampen4430000558
6Brandon Timpers14Fcc de Bissinghcrossers3230000658
7Gijs Winters170Fcc de Bissinghcrossers2210001054
8Laure Gottemaker85Fcv de Lochsprinters4340002049
9Niels Tholen998Fcc de Spartanen5540003043
10Keisha Dijk427Fcc de Fivelcrossers5450004041

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub1220000176
2Jesse Elzenga64Hexagon Freesports2110000274
3Mart Garstenveld121Fcc de Ijsselcrossers1110000372
4Jeroy Kuipers108Fc Unitas5220000560
5Sem Bosman797Fcv Het Twentse Ros4450000459
6Devlin Horst104Flying Birds3330000657
7Merijn Zuiderveld120Flying Birds4340000752
8Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen2530000850
9Sepp Schipper131Hexagon Freesports6450001042
10Björn Broekhuis111Flying Bikes5540002041
11Twan Bosman799Fcv Het Twentse Ros3660003038
12Yorrick Witten950Fcc de Vaart6660006032
13Anouk Janssen180K.w.c. Kampen7770004031
14Jolein Boom451Fcc de Fivelcrossers8880005027

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Stijn van Soest206Hexagon Freesports1210000177
2Ryan Hartman24K.w.c. Kampen3120000272
3Patrick Teeninga239Fc Unitas1120000468
4Kyano van Vlimmeren63Fcc de Bissinghcrossers6210000366
5Roan Davids328Fcv de Lochsprinters2330000561
6Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde3340000656
7Celia Visch78K.w.c. Kampen4440000751
8Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros4430000849
9Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers5550002040
10Danny Kuijer662Fcv Het Twentse Ros2550004040
11Niek van der Weide242Fcc de Volharding6660001039
12Jeroen Veldwijk332K.w.c. Kampen5660003036

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Simon van Burgel292Fcc de Fivelcrossers2220000175
2Steven Rouwé251Fcc de Heideclub1110000372
3Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers3530000267
4Dexter Scharstuhl253Fcc de Spartanen4340000461
5Collin Niemeijer946Flying Birds5450000555
6Milan Alferink272Fcc de Bissinghcrossers6660000648
7Lars Haneman560Fcc de Fivelcrossers7770000742

Boys 14/Girls 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Melle Gerrits42Fcc de Vaart1110000178
2Noud Garstenveld316Fcc de Ijsselcrossers3230000270
3Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers1110000469
4Thijs Besselink110Fcc de Ijsselcrossers2350000365
5Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers2220000660
6Milan Hoogenboezem107Fcc de Vaart5420000558
7Willem van de Noort116Bmx Apeldoorn3340000753
8Jordi Witman957K.w.c. Kampen5430000848
9Bryan Smith117Flying Birds4540001044
10Jens van Keulen319K.w.c. Kampen4550004038
11Cindy Martens77Fc Unitas6670002036
12Thico Sasbrink101Fcv de Lochsprinters7760003033
13Julian Maathuis970Flying Birds6670005032
14Desi Veldwijk88K.w.c. Kampen7760006030

Boys 15-16/Girls 16+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Nick Onrust68Rapid Wheels1130000176
2Luuk Bolster302Crt Raalte1110000275
3Thomas Bergboer65Fcc de Bissinghcrossers2420000367
4Leon van der Weide177Fcc de Volharding3420000463
5Ronan Maring276Fcv Het Twentse Ros3310000562
6Renzo Sasbrink183Fcv de Lochsprinters8240000652
7Brian Vloon134Fcv Het Twentse Ros6330000751
8Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros2250000851
9Mathijs van Woggelum184Fcc de Bissinghcrossers4540001044
10Peter Felix203Fc Unitas5660002038
11Daan Huisken181Fcc de Bissinghcrossers7570003034
12Roel Maatkamp281Fcc de Ijsselcrossers6750004034
13Quinten Bos212Rapid Wheels8660005031
14Lukas van Burgel314Fcc de Fivelcrossers5770006031
15Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub4880007029
16Quinn Lukassen221Fcc de Ijsselcrossers7880008025

Boys 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Robert Zijl42Flying Birds2110000177
2Kevin SpanningaW3Fcv D.v.o. Haaksbergen1220000273
3Yoeri Tilanus510Fcv Het Twentse Ros2220000466
4Nick Kuijer12Fc Unitas1190000362
5Joel Barels106Flying Birds3410000561
6Jorne Maatman357Crt Raalte3330000657
7Niek Stortelers399Fcc de Ijsselcrossers4330000753
8Jaco Bakker501K.w.c. Kampen5440002044
9Wienand Dunnewind504Fcc de Ijsselcrossers6650001043
10Jaron Hartman371Rapid Wheels4550003040
11Roy Postmus358Fcc de Spartanen5540004039

Girls 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Rensje Roelofs58Fcc de Spartanen1110000178
2Suzanne Jagersma379Fcc de Spartanen2420000270
3Laura Davids86Fcv de Lochsprinters6240000363
4Amber Davids85Fcv de Lochsprinters3330000463
5Nienke Lukens162Fc Unitas4550000652
6Gerlinda Remmerts395K.w.c. Kampen10860000547
7Marjolein Jagersma105Fcc de Spartanen7680000742
8Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen5770000841

Cruiser 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Wienand Dunnewind504Fcc de Ijsselcrossers1110000178
2Riny van Nieuwenhuizen432Bmx Apeldoorn3220000271
3Bryan Smith117Flying Birds2330000367
4Warner Tholen407Fcc de Spartanen4550000458
5Sieger Everts675Fc Unitas5440000653
6Tristen Altena120Fcv Het Twentse Ros6660000551

Laatst bijgewerkt: 14-11-2018
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.