BMX Noord-Oost Competitie 2019


Bnoc1: Eigen: 157
Totaal deelnemers Eigen: 150 Cruiser: 7
Je moet aan minimaal 5 van de 7 wedstrijden deelnemen voor de eindstand

Alle resultaten tellen (geen aftrek).
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Bliss Melissen176Fcv D.v.o. Haaksbergen76      76
2Sem van Dijken228Fcc de Fivelcrossers74      74
3Kim van der Molen180Bmx Apeldoorn65      65
4Caitlyn van Veen201Fcc de Spartanen61      61
5Niek Wellen459Fc Unitas54      54

Boys 66/Girls -7
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Bliss Melissen176Fcv D.v.o. Haaksbergen76      76
2Sem van Dijken228Fcc de Fivelcrossers74      74
3Kim van der Molen180Bmx Apeldoorn65      65
4Caitlyn van Veen201Fcc de Spartanen61      61
5Niek Wellen459Fc Unitas54      54

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Charlotte Doddema257Fcc de Fivelcrossers78      78
2Toby van Es38Fc Unitas73      73
3Thijmen Nolan Meijer159Flying Birds71      71
4Luca de Rooy34Fcc de Fivelcrossers64      64
5Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen61      61
6Chantal Sijbesma655Fcc de Vaart55      55
7Bram van Essen153Bmx Apeldoorn54      54
8Martijn van Buizen163Fcc de Spartanen48      48
9Cas Palmers849Fcc de Vaart40      40
10Justin Veldkamp808Fc Unitas39      39
11Stan Baas851Flying Birds37      37
12Dion Strijker814Rapid Wheels35      35

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Jannick Krans102Fcc de Spartanen76      76
2Pim Palmers119Fcc de Vaart72      72
3Kim Kuilder106Fcv de Lochsprinters71      71
4Sven Takkenkamp107Fcc de Ijsselcrossers65      65
5Bo van Bussel121Bmx Apeldoorn62      62
6Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde58      58
7Dyon Ambergen714Fc Unitas52      52
8Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters45      45
9Kyra Schouten103Fcc de Ijsselcrossers44      44
10Jesse Vries719Fc Unitas41      41

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Aron Tilman12Fc Unitas77      77
2Iris Smit27Rapid Wheels73      73
3Ruben Rozema145K.w.c. Kampen72      72
4Julien Es van126Fc Unitas63      63
5Nash Strijker18Rapid Wheels62      62
6Jayloisa Kuipers24Fc Unitas57      57
7Xenn van der Laan138Fc Unitas57      57
8Sidney Ruijs660K.w.c. Kampen54      54
9Stan Everts685Fc Unitas51      51
10Deny Ruijs603K.w.c. Kampen49      49
11Dewi Veldkamp454Fc Unitas47      47
12Dyon van Veen96Fcc de Spartanen42      42
13Rowin Baas866Flying Birds41      41
14Daythan Ridderstap22Flying Birds39      39
15Nena Peters701Fc Unitas37      37
16Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers36      36
17Mike Hietbrink79Fcv D.v.o. Haaksbergen19      19
18Maeve van Beek212Fc Unitas19      19
19Daniel Klip615Fcc de Spartanen18      18
20Tom van Buizen99Fcc de Spartanen18      18
21Jorn Meijer841Flying Birds15      15

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Hidde Brem73K.w.c. Kampen78      78
2Fenno Schipper77Hexagon Freesports74      74
3Bentley Potze181Flying Birds70      70
4Tom Peters239Fcv Het Twentse Ros66      66
5Maura Jansen35Fcv Het Twentse Ros58      58
6Jacco Hubers245Fcv D.v.o. Haaksbergen57      57
7Auke-edo Meijer188Flying Birds53      53
8Dylan Jagersma503Fcc de Heideclub46      46
9Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters38      38
10Jamie Nieboer571Flying Birds36      36
11Sven de Valk519Flying Birds36      36
12Misty Journée261Fcc de Bissinghcrossers34      34
13Casper Tholen248Fcc de Spartanen33      33
14Syrith Bos259Rapid Wheels31      31
15Finn Tilman197Fc Unitas26      26

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Mart Veltink76Crt Raalte78      78
2Brandon Timpers279Fcc de Bissinghcrossers75      75
3Mariano Solisa18Hexagon Freesports69      69
4Scott Janssen151K.w.c. Kampen62      62
5Laure Gottemaker85Fcv de Lochsprinters58      58
6Rodi ter Avest298Fcv D.v.o. Haaksbergen57      57
7Liam van Beek289Fc Unitas54      54
8Nowi Melissen278Fcv D.v.o. Haaksbergen50      50
9Koen de Vries286Fcc de Spartanen43      43
10Senna Oldenburger876Rapid Wheels38      38
11Quinten Ambergen877Fc Unitas36      36
12Stan Rorije155K.w.c. Kampen32      32
13Mees van Bussel175Bmx Apeldoorn32      32
14Niels Tholen296Fcc de Spartanen30      30

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Jesse Elzenga66Hexagon Freesports78      78
2Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub72      72
3Jeroy Kuipers108Fc Unitas68      68
4Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers66      66
5Damian Kappert136Fcv Het Twentse Ros60      60
6Björn Broekhuis111Flying Bikes59      59
7Mart Garstenveld121Fcc de Ijsselcrossers50      50
8Maurice Lennips139Fcc de Bissinghcrossers48      48
9Devlin Horst104Flying Birds41      41
10Wesley Posthumus110Fc Unitas40      40
11Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen39      39
12Merijn Zuiderveld120Flying Birds34      34

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Roan Davids328Fcv de Lochsprinters78      78
2Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde71      71
3Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros69      69
4Patrick Teeninga27Fc Unitas66      66
5Niek Smit228Rapid Wheels63      63
6Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers57      57
7Wesley Renker334Rapid Wheels52      52
8Sophie Lennips130Fcc de Bissinghcrossers48      48
9Kyan Schuurman329Fcc de Bissinghcrossers42      42

Boys 14-16/Girls 15+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Jesper Grob224Fcv Het Twentse Ros78      78
2Ronan Maring276Fcv Het Twentse Ros75      75
3Noud Garstenveld316Fcc de Ijsselcrossers69      69
4Joshua de Munnik236Rapid Wheels66      66
5Peter Felix203Fc Unitas63      63
6Brian Vloon134Fcv Het Twentse Ros59      59
7Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros57      57
8Quinten Bos212Rapid Wheels57      57
9Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers48      48
10Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers47      47
11Steven Rouwé80Fcc de Heideclub41      41
12Willem van de Noort116Bmx Apeldoorn41      41
13Roel Maatkamp281Fcc de Ijsselcrossers41      41
14Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub40      40
15Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers40      40
16Simon van Burgel292Fc Unitas37      37
17Bryan Smith117Flying Birds18      18
18Maurits van der Wal108Crt Raalte18      18
19Sam Bottema827Fc Unitas18      18
20Thico Sasbrink101Fcv de Lochsprinters18      18
21Jordi Witman957K.w.c. Kampen15      15
22Dexter Scharstuhl253Fcc de Spartanen15      15

Boys 17+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Nick Kuijer83Fc Unitas78      78
2Ingmar van Dongen102Fcc de Bissinghcrossers72      72
3Luuk Bolster80Crt Raalte70      70
4Joel Barels106Flying Birds62      62
5Patrick van Pijkeren170Fcc de Ijsselcrossers62      62
6Stef Hollander370Fcv D.v.o. Haaksbergen59      59
7Jorne Maatman357Crt Raalte51      51
8Kjeld Grob834Fcv Het Twentse Ros46      46
9Roy Postmus358Fcc de Spartanen42      42
10Daan Huisken516Fcc de Bissinghcrossers39      39
11Bram Bolster518Crt Raalte36      36
12Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers32      32
13Lukas van Burgel504Fc Unitas30      30
14Jaron Hartman371Rapid Wheels29      29
15Jaco Bakker501K.w.c. Kampen28      28
16Renzo Sasbrink520Fcv de Lochsprinters26      26

Girls 13+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Monique van der ValkW07Fcv Het Twentse Ros78      78
2Anne Mokkink58Fcc de Ijsselcrossers72      72
3Gerlinda Remmerts395K.w.c. Kampen71      71
4Carlijn Goossens386Fcc de Ijsselcrossers65      65
5Rensje Roelofs315Fcc de Spartanen61      61
6Lisa Mepschen302Fcc de Vaart56      56
7Cindy Martens77Fc Unitas51      51
8Veerle AukemaW7Rapid Wheels50      50
9Mariska BosschertW8K.w.c. Kampen41      41
10Nienke Lukens162Fc Unitas38      38
11Lusan Winkelhorst58Fcc de Ijsselcrossers38      38
12Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen34      34
13Marjolein Jagersma400Fcc de Spartanen30      30
14Anouk Janssen180K.w.c. Kampen29      29

Cruiser 13+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Wienand Dunnewind152Fcc de Ijsselcrossers78      78
2Leon Haijkers354Fcv D.v.o. Haaksbergen72      72
3Dave van Gemert423Fcv de Lochsprinters60      60
4Sieger Everts675Fc Unitas58      58
5Bryan Smith117Flying Birds56      56
6Tristen Altena812Fcv Het Twentse Ros49      49
7Warner Tholen407Fcc de Spartanen47      47

Laatst bijgewerkt: 18-05-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.