BMX Noord-Oost Competitie 2018


Bnoc1: Eigen: 194 Bnoc2: Eigen: 170 Bnoc3: Eigen: 139 Bnoc4: Eigen: 134 Bnoc5: Eigen: 125 Bnoc6: Eigen: 161 Bnoc7: Eigen: 137
Totaal deelnemers Eigen: 298 Cruiser: 20
Je moet aan minimaal 5 van de 7 wedstrijden deelnemen voor de eindstand

Alle resultaten tellen (geen aftrek).
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling

Boys 6/Girls 6-7
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Luca de Rooy152Fcc de Fivelcrossers73737174737272508
2Toby van Es157Fc Unitas66706674777458485
3Luca Hietbrink151Fcv D.v.o. Haaksbergen77736144584454411
4Bram van Essen153Bmx Apeldoorn56605468655849410
5Bliss Melissen176Fcc de Ijsselcrossers5804852495944310

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Daythan Ridderstap103Flying Birds7878787807870460
2Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde71675760786558456
3Thijs Ijzerman704K.w.c. Kampen6768059615760372
4Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters57635943544250368

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Julien Es van126Fc Unitas69666772586365460
2Mike Hietbrink18Fcv D.v.o. Haaksbergen55365943625549359
3Jayloisa Kuipers25Fc Unitas665873078077352
4Iris Smit24Rapid Wheels526505607873324
5Dyon van Veen96Fcc de Spartanen387107107066316
6Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers32334856513841299
7Thiemen van Nieuwenhuizen98Bmx Apeldoorn25294254452934258
8Daniel Klip615Fcc de Spartanen27324037382732233

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Mart Veltink74Crt Raalte77777774777578535
2Hidde Brem72K.w.c. Kampen74757278747874525
3Fenno Schipper189Hexagon Freesports66706461686669464
4Tom Peters239Fcv Het Twentse Ros7066637067690405
5Syrith Bos259Rapid Wheels34455039424744301
6Casper Tholen593Fcc de Spartanen34405236404546293
7Maura Jansen256Fcv Het Twentse Ros615700606051289

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Mariano Solisa15Hexagon Freesports58707872666473481
2Tim van Essen283Bmx Apeldoorn57656575746078474
3Scott Janssen151K.w.c. Kampen64677265676966470
4Brandon Timpers14Fcc de Bissinghcrossers3868074706958377
5Laure Gottemaker85Fcv de Lochsprinters66535640565149371
6Nowi Melissen278Fcc de Ijsselcrossers3807251626566354
7Gijs Winters170Fcc de Bissinghcrossers707805907854339
8Stan Rorije155K.w.c. Kampen6043616055058337
9Niels Tholen998Fcc de Spartanen51554238414843318

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Jesse Elzenga64Hexagon Freesports77787855785474494
2Mart Garstenveld121Fcc de Ijsselcrossers51635461556772423
3Sepp Schipper131Hexagon Freesports54416564565842380
4Yorick Stienstra105Fcc de Heideclub757500747876378
5Sem Bosman797Fcv Het Twentse Ros57606345473459365
6Devlin Horst104Flying Birds53474746455557350
7Nick van Ittersum123K.w.c. Kampen63485839364750341
8Deon GoormanW4Fcc de Bissinghcrossers707205667750340
9Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers054626963650313
10Merijn Zuiderveld120Flying Birds4442394304252262
11Jeroy Kuipers108Fc Unitas455449043060251
12Twan Bosman799Fcv Het Twentse Ros43193118415038240
13Damian Kappert136Fcv Het Twentse Ros4238403840350233
14Anouk Janssen180K.w.c. Kampen41183530183431207
15Lusan Winkelhorst186Fcc de Ijsselcrossers370371246450177
16Maris van Es115Fc Unitas15181615180082

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Patrick Teeninga239Fc Unitas67627063727168473
2Timo Boesveld201Fcc Lichtenvoorde62416565665556410
3Roan Davids328Fcv de Lochsprinters5407778636361396
4Ryan Hartman24K.w.c. Kampen607400787872362
5Danny Kuijer662Fcv Het Twentse Ros4145670504840291
6Casper van Woggelum202Fcc de Bissinghcrossers0374855604240282
7Niek van der Weide242Fcc de Volharding445906603939247
8Celia Visch78K.w.c. Kampen374704905551239
9Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros62510064449230
10Viggo Pegge675Fcv Het Twentse Ros1515523940380199

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Steven Rouwé251Fcc de Heideclub72756670727472501
2Dino de Rooy274Fcc de Fivelcrossers64616065606067437
3Simon van Burgel292Fcc de Fivelcrossers4468667857075388
4Finn Braakhekke15Fcc de Ijsselcrossers727875067670359
5Dexter Scharstuhl253Fcc de Spartanen054453957061256
6Jesper Nijhuis259Fcv Het Twentse Ros483939046450217
7Lars Haneman560Fcc de Fivelcrossers343438034042182

Boys 14/Girls 15
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Milan Hoogenboezem107Fcc de Vaart67587075786658472
2Nick Brugman311Fcc de Ijsselcrossers57605666727269452
3Willem van de Noort116Bmx Apeldoorn6453066636653365
4Noud Garstenveld316Fcc de Ijsselcrossers747568780070365
5Jordi Witman957K.w.c. Kampen38473656484848321
6Bengt Braakhekke308Fcc de Ijsselcrossers596658063660312
7Bryan Smith117Flying Birds39383644535644310
8Jens van Keulen319K.w.c. Kampen5154406304438290
9Gerdi Welink114Fcc de Bissinghcrossers557153002660265
10Cindy Martens77Fc Unitas3743304903736232

Boys 15-16/Girls 16+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Thomas Bergboer65Fcc de Bissinghcrossers7577770787267446
2Daan Huisken181Fcc de Bissinghcrossers61706948504034372
3Mathijs van Woggelum184Fcc de Bissinghcrossers54674960531844345
4Leon van der Weide177Fcc de Volharding5058397505963344
5Brian Vloon134Fcv Het Twentse Ros5266400575351319
6Quinn Lukassen221Fcc de Ijsselcrossers40475865383825311
7Quinten Bos212Rapid Wheels46404835381831256
8Robin van der Valk206Fcv Het Twentse Ros00616304051215
9Lukas van Burgel314Fcc de Fivelcrossers4036333633031209
10Roel Maatkamp281Fcc de Ijsselcrossers4203140381934204
11Jesper Rouwé214Fcc de Heideclub18382834341929200
12Daan Tellegen250K.w.c. Kampen195134400370181

Boys 17+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Jorne Maatman357Crt Raalte54536368723557402
2Niek Stortelers399Fcc de Ijsselcrossers4242540645153306
3Jaco Bakker501K.w.c. Kampen41185256573644304
4Wienand Dunnewind504Fcc de Ijsselcrossers36184559493043280

Girls 13+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Laura Davids86Fcv de Lochsprinters42554874785463414
2Suzanne Jagersma379Fcc de Spartanen53615469673770411
3Amber Davids85Fcv de Lochsprinters44425459715963392
4Marjolein Jagersma105Fcc de Spartanen3132354303742220
5Mandy Nieuwenhuis128Fcv D.v.o. Haaksbergen140300603041175

Cruiser 13+
PlNaamBordClubBnoc1Bnoc2Bnoc3Bnoc4Bnoc5Bnoc6Bnoc7Totaal
1Riny van Nieuwenhuizen432Bmx Apeldoorn45606568695471432
2Warner Tholen407Fcc de Spartanen51575061465358376
3Wienand Dunnewind504Fcc de Ijsselcrossers0566156537078374
4Bryan Smith117Flying Birds57535246504867373

Laatst bijgewerkt: 14-11-2018
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.