BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2bzc 3bzc 4bzc 5bzc 6Totaal
1FCC Nuland3853843773803793862291
2FCC Wheels3603903743733803802257
3All Stars BMX Nederland3663673783723853772245
4FCC de Weirijders3593713713813623602204
5FCV Wycross3693723473493463412124
6FCV Talent BMX Team3813603653483762912121
7FCC Flying Devils3473593523583503292095
8FCC Lion d'Or3313533553553293612084
9FCV de Durtrappers3163363373333423522016
10FCV Veldhoven3183233343283383361977
11FCV d'n Urste2693113203253352821842
12FCV Volkel2782943132882762991748
13FCC de Plakpunters2642832742723053381736
14FCC Ammersoyen2572923123182612041644
15TWC. Maaslandster-Zuid Limburg2162832772611862501473
16FCV Geldermalsen26315328435532201377
17FCV Dreamteam380222248163632591335
18FCC Oss2511152442562611911318
19F.M.C. The Whoopers3541182622391022361311
20FCV BMX Merwa1482331942391442141172
21Supercross BVC Bikes Benelux213141140125104261984
22Spezial BMX142109181109121175837
23FCV Eindhoven1148345042163447
24BMX Greenhoppers000007878
25KNWU Testvereniging430000043
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 16-09-2018
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.