BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2bzc 3bzc 4Totaal
1FCC Nuland3763863843861532
2FCC Wheels3653563603841465
3FCV Talent BMX Team3653733553601453
4FCV de Durtrappers3523383643691423
5FCV Veldhoven3343543533621403
6All Stars BMX Nederland3613653273471400
7FCV Wycross3473453613411394
8FCC Lion d'Or3493123573471365
9FCC de Weirijders3583603342931345
10FCC Flying Devils3553113213281315
11FCC Ammersoyen3163112793501256
12F.M.C. The Whoopers3623373012021202
13FCC de Plakpunters2673173132841181
14Supercross BVC Bikes Nederland3223552941791150
15FCV Volkel246269271198984
16FCV d'n Urste259268253197977
17Pro Legends BMX Europe188211277273949
18FCV Geldermalsen255328176173932
19TWC. Maaslandster-Zuid Limburg26023226089841
20FCV Dreamteam20836615578807
21Spezial BMX289121123152685
22FCC Oss268180109124681
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 07-07-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.