BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2bzc 3bzc 4bzc 5Totaal
1FCC Nuland3853843773803791905
2FCC Wheels3603903743733801877
3All Stars BMX Nederland3663673783723851868
4FCC de Weirijders3593713713813621844
5FCV Talent BMX Team3813603653483761830
6FCV Wycross3693723473493461783
7FCC Flying Devils3473593523583501766
8FCC Lion d'Or3313533553553291723
9FCV de Durtrappers3163363373333421664
10FCV Veldhoven3183233343283381641
11FCV d'n Urste2693113203253351560
12FCV Volkel2782943132882761449
13FCC Ammersoyen2572923123182611440
14FCC de Plakpunters2642832742723051398
15FCV Geldermalsen2631532843553221377
16TWC. Maaslandster-Zuid Limburg2162832772611861223
17FCC Oss2511152442562611127
18FCV Dreamteam380222248163631076
19F.M.C. The Whoopers3541182622391021075
20FCV BMX Merwa148233194239144958
21Supercross BVC Bikes Benelux213141140125104723
22Spezial BMX142109181109121662
23FCV Eindhoven1148345042284
24KNWU Testvereniging43000043
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 08-07-2018
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.