BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2bzc 3bzc 4bzc 5Totaal
1FCC Nuland3763863843863821914
2FCC Wheels3653563603843691834
3FCV Talent BMX Team3653733553603481801
4FCV de Durtrappers3523383643693591782
5FCV Veldhoven3343543533623441747
6FCV Wycross3473453613413491743
7FCC de Weirijders3583603342933721717
8FCC Lion d'Or3493123573473091674
9All Stars BMX Nederland3493532893113451647
10FCC Flying Devils3553113213282911606
11FCC Ammersoyen3163112793503061562
12Supercross BVC Bikes Nederland3223552941793611511
13F.M.C. The Whoopers3623373012023011503
14FCC de Plakpunters2673173132842741455
15FCV Geldermalsen2553281761733571289
16FCV d'n Urste2592682531972541231
17Pro Legends BMX Europe1882112772732531202
18FCV Volkel2462692711982101194
19FCC Oss2992581811991801117
20TWC. Maaslandster-Zuid Limburg260232260891681009
21FCV Dreamteam20836615578156963
22Spezial BMX289121123152110795
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 15-09-2019
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.